reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Nianiu mi sie podobaja te ciuszki (miekkie spodenki i balerinki)
016.jpg
015.jpg
albo ta sukieneczka
019.jpg
017.jpg

002.jpg

005.jpg
001.jpg
 
wszystko fajnie, tylko ja na te ciuchy jestem: za niska i za gruba :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled:
ja to raczej takie spodnie:
z3932499X.jpg


albo takie (bo lubie brązy):
z3932494X.jpg


a w ogóle to poluje na jakąś pasujaca na mnie spódnicę
 
Elen ja mam spodnic bardzo wiele bo mi sie podobaja ale raczej ich nie nosze bo mi niewygodnie:-p no chyba ,ze jak jest naprawde cieplo latem to wtedy.
 
no, a ja w ciązy z J miałam przypływ szaleństwa i rozpaczy: wszystkie poza dwiema oddałam i teraz pozostało mi tylko kilka par spodni :-) :-) :-)
 
Siemano!!! dzieki wielkie za gratulacje...i wiecie wciąz nie wierze ze juz po.:-p

elen

wieczac ze krew odpływa z ciała jakby z dołu do gory masujac ciało własnie tak, od dołu do gory, pobudzamy organizm do wydalania toksyn, pozatym lepsze ukrweinie pooprawia wyglad skory, skora staje sie jedrniejsza, odpoczywa bo ma wiecej tlenu!!!
na cellulit pomaga własnie taki masaz, kolistymi ruchami z dołu nogi do gory, lepsze krazenie pomaga na pozycie sie skorki pomaranczowej!!!

Elen trzeba jeszcze pamietac robiąc masaz ze kólka robi się w kierunku od kręgosłupa i oczywisie z domłu do góry.
 
Lilka ja jak bylam w 3 miesiacu to mialam zeby robione na znieczulenie jakies specjalne francuskie dl ciezarnych.

Lilka ja tez słyszałam, ze coś jest dla kobiet w ciąży:tak:

Asiu bravo, szfki są świetne i już czekam na całość:-)
No fajowo to wyglada. Jak się okazało ja tez chyba bede mieć jasną kuchnie wiec tym bardziej sie ciesze, ze moge zobaczyc jak wygladają:tak:

Aga jesteś kochana. Zajebiste zdjęcia, fotki,. Rewelka. Balerinki muszą być na bank w tym sezionie. Mnie tez bardzo się podobają takie sukienki koszulowe jak pokazałać:tak: :tak: :tak: Koniecznie coś ytakiego trzeba sobie sparwić. No i to co mnie kusi przy balerinkach (a do tej pory nie bardzo dawałam się przekonać) to wąskie spodnie, takie do kostki. Zajebiscie to wyglada. A ta czerwona koszula to chyb ataka jak miałam do Dove, tylko ja miałam kremową:tak:
 
no, a ja w ciązy z J miałam przypływ szaleństwa i rozpaczy: wszystkie poza dwiema oddałam i teraz pozostało mi tylko kilka par spodni :-) :-) :-)

Ja to samo:baffled: :tak:

Elen ja mam spodnic bardzo wiele bo mi sie podobaja ale raczej ich nie nosze bo mi niewygodnie:-p no chyba ,ze jak jest naprawde cieplo latem to wtedy.

heheh skąd ja to znam:-p

wszystko fajnie, tylko ja na te ciuchy jestem: za niska i za gruba :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled:
ja to raczej takie spodnie:

nie ściemniaj i dawaj foty:cool2:

Lece na lunch do Galerii Mokotów:-p
 
reklama
Nianiu a wlasnie chcialam pisac ,ze bardzo modna ta bluzeczka ktora miala pani reklamujaca Dove;-) :tak: :-) :-D :-D :-D
 
Do góry