reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Daria to dopiero piękne imię :tak: :tak: :tak: :cool2: :cool2: .
Co do mylenia imion to niestety moja Daria bardzo często jest Dalią, bo r ciężej jest wymówic niż l.:-p :cool2:

Yhm...pisząc tamtego posta pomyślałam właśnie o Twojej Darii :cool2: A pewnie, że Daria też jest ładne, tylko będąc np. Hanią, wolałabym, żeby nie mówiono na mnie "Ania" :-p ;-) :-) :cool2:
 
No to teraz ja wale tasiemca:-)

Chce powiedzieć, ze bardzo lubie posty elen:tak: :tak: :tak:

wiem, rozumiem :tak: :tak: :tak:

może powinnaś powiesić sobie na szyi kartkę z informacją, ze pierwszy raz radzisz tu sobie sama, że jestes w ciąży, że nie wiesz jak Milenka zniesie lot i że strasznie tesknisz do łosia :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2:

:-D :-D :-D :-D :-D :-D Mistrzostwo:-D :-D :-D :-D :-D
ja od poniedziałku ide na gimnastyke i mam nadzieje ze u mnie skora tez sie troszke poprawi. No a za jakiś czas też się napnie od rosnącej dzidzi :-)

A co do ciuchow.... nie wiem dziewczyny jak to było u Was, ale ja gdy skonczylam karmienie to wpadlam w taki szał zakupow że szok. Na dodatek akurat wtedy byly wyprzedaże.... tonami znosiłam łupy do domu, nawet nie mialam czasu żeby to wszystko nosić :szok: :szok: :szok:

Łupy:laugh2: :laugh2: :laugh2: Jesteś THE BEST:tak: :-) Ja tez znosiłam łupy. Co najgorsze wiekszość jest teraz za duza:baffled: Poza tym juz nic mi się nie podoba i wszytsko się znudziło :cool2: :-p

Nianiu, w ciąży sie naciągnie :cool2: Przynajmniej na którymś etapie ciąży tak będzie ;-)



Inaczej. U mnie jest tak - chcę jak najdłużej chodzić w normalnych ciuchach, wcale mi się nie spieszy do tego żeby urósł brzuszek, zeby dzidzia kopała i juz w ogole mi sie nie spieszy do porodu. Jestem przerazona na maksa jak sobie poradzę i szczerze mówiąc, trochę mi to nie pozwala cieszyć się z obecnego stanu - aż mam wyrzuty sumienia :-( :zawstydzona/y: :eek:

A poza tym nie chce mi się chodzic do lekarza. No, na usg zawsze chętnie sie wybiore, bo chcialabym juz troszkę zapoznać się z maluszkiem. A tak generalnie to o ile nie czuje jakiś dolegliwości to w ogóle zapominam że jestem w ciąży, hihi

Acha, nawet łoś stwierdził, że tej ciąży jakos nie przezywa. Nie ma na pewno już tej magii co za pierwszym razem - przy Macku chodziłam strasznie dumna i tak wewnętrznie naładowana. Teraz raczej mam w głowie takie racjonalne względy - że np. na różnych etapach ciąży coś nastąpi i że musze być przygotowana żeby np. kupić odpowiednia garderobę czy że w pewnym momencie będzie mi ciężej i coś trzeba będzie wykombinować z Mackiem.

Podsumowując - tym razem zdecydowanie mocniej stąpam po ziemi. A jest to tym łatwiejsze, ze ważę więcej niż przy Maciejku :-) :-) :-)

Tak właśnie czułam, ze to tak moze wygladać. dzieki Gazelka. Chyba po prostu trzeba sie na to nastawić i nie strzelac fochów, ze juz nie jest tak jak za pierwszym razem:tak:
Co do wagi to ja mam teraz tyle ile miałam jak zaszłam w ciaze z Maksem. Ale wolałabym mieć wyjąsciową jakieś 5 kg mniej niz teraz. Mam lęki, ze potem jzu nie schudne:-p

Elen, no co Ty - wtedy będzie czas na nowe łupy :-p

:laugh2: :cool2: :-D :-D :-D :tak: :tak: :tak: :-)

:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: yyyyhhhhhhhh mialam przyszykowane stronki dla Niani i powklejane fotki i wszystko mi wcieło:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: czemu to BB mi tak okropnie chodzi:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:

Aga dzięki kochanie:-)
 
Joasiu kochana mam pytanie: jak to z tym masowaniem jest? :confused: :confused: w która stronę kółka robić i od góry do dołu czy od dołu do góry? bo zakupiłam wczoraj taki sprytny przyrzad na wspomniany wcześniej celulit i sie będe masować, hahhahhha:szok: :szok: :szok: . tylko chciałabym, żeby ta, no , limfa i krew i ukrwienie i tak dalej :sick: :sick: :eek: :eek: :eek: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sick: :sick: :sick: :confused: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :eek: :eek: :eek: :-p :-p
a wiem, ze Pani sie zna na tych sprawach ;-)
 
reklama
Do góry