reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Czesc Laski:-) I ja się melduję z kawą.

buuuu... a ja odpadam zupelnie z modą teraz.... kwestie dobrego wyglądu odkładam na za rok ;-)

a wiecie co, czy to norma że w 2giej ciąży ma się juz na wstepie sflaczałe ciało? Bo ja zaczelam mieć wszedzie wałeczki tłuszczu, a brzuch :rolleyes: TRA-GE-DIA.....

Gazelka ja mam juz teraz sflaczałe to co bedzie jak bede w ciązy:szok: :dry: :baffled: ;-)

Nianiu jutro Ci wkleje linki albo fotki.Moze wejdz na wizaz.pl

Agunia dzięki. Wiedziałam,ze na Ciebie w tym temacie mogę liczyć:wink: :elvis:

kierowca bombowca melduje że:
ZDAŁAM PRAWKO
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :biggrin2: :biggrin2: :rofl2: :rofl2: :cool2: :-) :-D :biggrin2:

No no gratulacje Anula:-) :tak:

Nianiu - u mnie obecnie z moda rowniez na bakier - chociaz tez na szalowy wyglad mialabym ochote :-p :cool2:
(Gazelku lacze sie w bolu - u mnie jest juz z ciuchami tragicznie:sick: ) .

Anula i tak wygladasz ślicznie. Zyczyłabym sobie tak jak Ty wygladać w drugiej ciązy:tak:
AniuG., Gazelka, Lilka jak to jest być w drugiej ciązy ?:cool2: :-p :rolleyes: :sorry2:


Jeszcze sie pochwale ze na zaleglym szczepieniu Jasio nawet nie zaplakal, a jego waga mnie zaszczelila:szok: :
14,5 kg - kto da wiecej przy 87 cm wzrostu:szok: :szok: :szok: (mial pampersa i dzinsy na sobie to moze warzy troszke mniej;-) )

Aniu mój Maksis ma podobne wymiary. teraz po tygodniowym pobycie u babci mam wrazenie, ze wazy jeszcze wiecej :tak: :-)

co do pieluch to my nadal na 4-kach jedziemy

widze ze temat imion sie pojawil:happy:
my z Karolem juz ponad pol roku temu uzgodnilismy ze jak bedzie chlopczyk to bedzie Maks, choc mam jeszcze inne imieco mi sie podoba : Piotr

a do dziewczynki mam Natasza lub Tatiana
mam słabosc do rosyjskich imion:happy:
Milena miala byc Nadią lub Lena ale tacie sie nie podobało

Lilka no nareszcie się odezwałaś :tak: Dobrze, ze wszytsko super. I chorobcia nie pracuj tyle nu nu nu :no:
No i oczywiście piękne imię dla synka :zawstydzona/y: :-p :tak: ;-)

Nie lubie sie pakowac!!!:no: Co ja mam wziasc dla 2 maluchow na 10 dni do ubrania-chyba szafe:confused: Ciekawe czy bedzie cieplo czy zimno:dry: .

Agunia
jak juz zrobisz jakąś liste to wystaw ja gdzies dla mnie:tak: Tak sie własnei wczoraj zastanawiałam co ja mam wziąć dla maksa jadąc z nim na wakacje do grecji? Klaudia, Martusia a co Wy bierzecie? Myślałyscie juz?
 
reklama
Dzień dobry wszytskim paniom :-) :-) :-)

Hej Kredko :)

Ja mogę z czystym sumieniem na wlosy polecić tabletki ze skrzypem polnym :) Do kupienia w aptece bez recepty - mi pomogły nie raz :-)
tak, tak, tak - prawdę mówi!!!! :tak: :tak: :tak: :tak:

hmmmm :dry: :dry:u nas z nocnikiem ciężka sprawa, Oliwka siada tylko na nim w pełnym umundurowaniu i na tym się kończy;-) ;-) ;-)
hmmmmm, wiem, znam, sama widziałam to NIE RAZ :-)


kierowca bombowca melduje że:
ZDAŁAM PRAWKO
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :biggrin2: :biggrin2: :rofl2: :rofl2: :cool2: :-) :-D :biggrin2:
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
GRATULACJE GRATULACJE GRATULACJE
i stos Elwisków: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:


Jeszcze sie pochwale ze na zaleglym szczepieniu Jasio nawet nie zaplakal, a jego waga mnie zaszczelila:szok: :
14,5 kg - kto da wiecej przy 87 cm wzrostu:szok: :szok: :szok: (mial pampersa i dzinsy na sobie to moze warzy troszke mniej;-) )
wielki chłop z niego, hahhahhhaaa :-) :-) :-) :-)

ZONK Elen ZONK :-D :-D
od dwoch dni cierpie na bezsennosc
najpierw non stop spałam a teraz nie moge spac :eek:

mi do wyjazdu jeszcze 4 dni zostały...zwariowane dni:baffled:
jutro latam za jakas torba mega big podróżną
w czwartek jade do Poznania odebrac paszporty- moj i Mili
potem wizyta u gina
ogolnie mam juz nerwa na maksa,stracha i wogole

dzis musiałam nerwy wyładowac to wziełam sie za wszystkie okna w mieszkaniu,wyprałam firany i skonczyło sie tym ze dostałam takich boli podbrzusza ze byłam az wsciekła na siebie :wściekła/y:

teraz wypoczywam :cool2:
zaraz ide jakas kapiel długa sobie zrobic
mam nadzieje ze dzis wreszcie zasne :happy:
LILKO! Po pierwsze - uważaj na siebie i na Maleństwo!!! Po drugie - bez stresów, wszystko bedzie OK :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: no i lecis do Karola, prawda :-) :-) :-) :-) tak więc: luzuj kobieto :-) i gratulacje dla Milenki za ciekoawość świata :-) :-) :-) :-)

Nie lubie sie pakowac!!!:no: Co ja mam wziasc dla 2 maluchow na 10 dni do ubrania-chyba szafe:confused: Ciekawe czy bedzie cieplo czy zimno:dry: .
tak jest, szafę!!!! ja jak jechałam do M nad morze to pakowałam dwie tory dla Julki (nie liczac osobnej na pieluchy i zabawki, ofkors!) a dla siebie taki malutki plecak, hahhahhaaa :-D :-D :-D :-D

ok, lecę zrobić sobie kawuśkę
 
Leci teraz w radiu pioseneczka, która straaasznie mi się podoba, ale nie wiem, kto to śpiewa. Ale jest to jakiś facet, który wchodzi w refrenie w falset (to jest wysoki, piskliwy głos męski, o oktawę wyższy od naturalnego) i idzie to mniej więcej tak: Relax! Take it eaaaaaaasy...:cool2: Super!:cool2: :cool2: :cool2:

piosenka sie nazywa Relax, Take It Easy a spiewa ja Mika, taki angielski wokalista.......zreszta bardzo przystojny......:sorry2: :sorry2: :sorry2:

to jego stronka
.: MIKA OFFICIAL :.

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

hej baby tak wogole!!!:-) :-)
 
a ja mam powerka od samego rana, malowanie na całego, jeszcze dwa fronty mi zostało o koniec ........z szafkami koniec oczywiscie!!!!:-p:-p:-p


Lila fajnie ze sie pojawiłas jeszcze przed wyjazdem!!
uwazaj na siebie i moze daruj sobie juz te okna, co???
odpoczynek przede wszystkim!!!!
 
Joasiu - moje wielkie uznanie dla Twojej wytrwałosci :tak: :tak: :tak: :tak:

Głodomorów i stęsknionych bułeczek cynamonowych zapraszam na właściwą stronę :-) Połozyłam wczoraj Julencję spac i zabrałam sie za buły i dziś mam do kawy swój własny wypiek :-) Robiłam z połowy porcji, uffff, bo w przeciwnym razie siedziałabym przy piekarniku do 2 w nocy, hahhahhaaa.

M poszukuje nowego mieszkania dla nas (hmmm, na pralkę kasy nie ma ale mieszkanko mozemy sobie zmienić, co?? :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: ) proszę, oto link: Mily Dom Osiedla Radosne.

Z muzycznych fascynacji: przeglądam płyty z mp3, nagranymi bardzo bardzo bardzo dawno temu i nie opisanymi do dziś i natrafiłam na dawno zaginionego (w mojej muzykotece) Nicka Cave. A więc słucham Nicka :-) :-) :-) :-) :-)

Kostka ciągle boli :no: :no: :no: :no: a M ma używanie :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled:

AniuSzwarc: widzę, ze masz jakieś przecieki.... a ja nie, ale DZIĘKi, juz wiem że i dla mnie koniec miesiaca to będzie GODZINA ZERO :)cool2: :cool2: Joasko :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
 
LILKO! Po pierwsze - uważaj na siebie i na Maleństwo!!! Po drugie - bez stresów, wszystko bedzie OK :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: no i lecis do Karola, prawda :-) :-) :-) :-) tak więc: luzuj kobieto :-) i gratulacje dla Milenki za ciekoawość świata :-) :-) :-) :-)


Elen no wczoraj przegiełam,ale juz jak zaczełam wolałam skonczyc bo nie cierpie okien myc :-p plastikowe tak ale nie te stare brrrrr
teraz jestem dumna z siebie ze wytrwałam :-)

a boje sie lotniska :cool2: czy sie nie zgubie :baffled: pamietam ze dla mnie to było takie zakrecone ze szok,a teraz musze sama na siebie liczyc...ufff boje sie :szok:
 
Lila fajnie ze sie pojawiłas jeszcze przed wyjazdem!!
uwazaj na siebie i moze daruj sobie juz te okna, co???
odpoczynek przede wszystkim!!!!


Asiu odpoczywac cos czuje ze bede od 14 godz w niedziele :cool2:
wogole sie zastanawiam jak sie zabrac/zmiescic w tych 20 kg bagazu :baffled:
niech mi ktos powie
ciuchy dla mnie+Mileny ciuchy+jakies zabawki najmniejsze+szynka,majonez,kabanoski,miecho :cool2: :-D :-D na swieta :-p :-p :-p :-p (tam mieso jest tak drogie ze moj Karol przeszedł na wegetarianizm no to tą szynke chce jakos przemycic :-D :-D )
wogole nawet przyprawy sa drogie ale one sa małe,to gdzies je tam upacham

dobrze ze mam wage elektroniczną :-p w domu....
 
reklama
a boje sie lotniska :cool2: czy sie nie zgubie :baffled: pamietam ze dla mnie to było takie zakrecone ze szok,a teraz musze sama na siebie liczyc...ufff boje sie :szok:

wiem, rozumiem :tak: :tak: :tak:

może powinnaś powiesić sobie na szyi kartkę z informacją, ze pierwszy raz radzisz tu sobie sama, że jestes w ciąży, że nie wiesz jak Milenka zniesie lot i że strasznie tesknisz do łosia :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
Do góry