reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Cześć dziewczyny;-)

macie rację, te niekapki to faktycznie jakieś niewypały. Więcej z tym problemów niż pożytku. Moja Oliwka niestety oprócz niekapka to pije przez słomkę. Ale i tak muszę jej przy tym pomagać, bo sama nie potrafi:no: :no:
 
reklama
A o ortopedzie niestety też nie wiedziałam :no:
ale tak dla świętego spokoju może warto się upewnić czy wszystko jest w porządku. A tak swoją drogą, to w czym chodzą po domu Wasze dzieciaczki? Czy w kapciuszkach czy może boso? Niedawno rozmawiałam z koleżanką, której synek cały czas chodził po domu boso, a że w domu na podłodze mają panele czyli jest twarto, to dziecko ma teraz ma problemy ze stópkami, bo mu się wykrzywiły do środka.:-( :-(
 
A o ortopedzie niestety też nie wiedziałam :no:
ale tak dla świętego spokoju może warto się upewnić czy wszystko jest w porządku. A tak swoją drogą, to w czym chodzą po domu Wasze dzieciaczki? Czy w kapciuszkach czy może boso? Niedawno rozmawiałam z koleżanką, której synek cały czas chodził po domu boso, a że w domu na podłodze mają panele czyli jest twarto, to dziecko ma teraz ma problemy ze stópkami, bo mu się wykrzywiły do środka.:-( :-(

Daria chodzi w kapciach po domu :tak: :tak: :tak:
 
Moja też chodzi w kapciach, choć ostatnio ciągle je ściąga. Tak w ciągu dnia może z 10 razy jej nakładam, a ona po paru minutach je ściąga:wściekła/y: :no: .
 
witam wieczorkiem
wpadam na troszke poczytać i coś może uda mi sie też napisać

Elfiko buziaki dla was, ja wiem co to znaczy zapalenie krtani mój Piotrek był baaardzo chorowitym dzieckiem i ciągle chorował (przynajmniej raz w miesiącu) na anginy i zapalenie krtani koszmar, ale to minie teraz od kilku lat (ODPUKAĆ!!!!) choruje bardzo rzadko


Wiesz Wiki ja Kubie wcale nie podaje witamin bo wydaje mi się ze on wystarczająco je dostje w jedzeniu - bardzo lubi owoce i warzywa wiec jest git ...no i póki co prawie nie choruje ...
ja też nie daje czasem wit C (cebion) i jak nie mam nic dla Krzyśka do picia albo tak sobie przypomnę to daję wibovit bobas, ale to tak raz na tydzien może wypada, on i tak energii ma za dziesięć dzieciaków
 
Moja też chodzi w kapciach, choć ostatnio ciągle je ściąga. Tak w ciągu dnia może z 10 razy jej nakładam, a ona po paru minutach je ściąga:wściekła/y: :no: .

taaa moja tez tak robiła, ale teraz ma nowe kapcie, które jej się bardzo podobają i ich nie ściąga :szok: :cool2: :tak: :-)
 
co do chodzenia to moje dziecko najczęściej chodzi boso (w skarpetkach) czasem w ciapkach ale szybko je wyrzuca :dry:
 
Ja nie sądzę, że Oliwce się te kapcie nie podobają, a przeciwnie... strasznie lubi dłubać sobie przy ich klamerkach.;-) :-D
 
reklama
co do picia to u nas jest mleko z butli 2x :happy: a picie różnie czasem z normalnego kubka, czasem z niekapka, a czasem z butelki do której kupiłam taki specjalny silikonowy dzióbek (to takie coś co nie jest smoczkiem a wygląda jak końcówka od kubka tylko miękkie) ale ostatnio Krzysiek każe sobie wszystko "odentać" i nie chce zamkniętych pojemników, tylko że wtedy troche wypije a jak mu sie już nie chce to wylewa gdzie popadnie, więc staram się dawać jednak zakręcone kubki np
 
Do góry