reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

ja wam powiem że co lekarz to inna opinia, mój Piotrek ma problemy ze stopami od małego a chodził w "sztywnych" butach bo tak wszyscy mi radzili pediatra też, a jak poszliśmy do ortopedy (jakiś znany prof) to powiedział że wcale nie muszą być buty sztywne i wcale nie muszą być za kostkę jeżeli nie ma takich wskazań lekarskich (u nas nie było), nawet niekoniecznie muszą mieć wkładkę (no chyba że dziecko ma płaskostopie) więc ja teraz podchoidzę do tych spraw z większym luzem :cool2:

zgadzam się z koleżanką w całej rozciągłości:tak: :tak: :tak: a o wkładkach profilowanych to słyszałąm wręcz że NIE WOLNO absolutnie, tylko ostatecznie jak lekarz powie:sick: :sick: :sick: BĄDŹ TU MĄDRY!
Mich latem to tylko na bosaka latał, ale teraz u nas za zimno :-(
 
reklama
heheheh a moje dziecko nauczyło się mówić "cześć". Nic nie gada leń śmierdzący ale cześć to zakumał :laugh2: no i wchodzimy do windy, w windzie dwie starszawe, mocno ponure panie, a Miśko do nich od progu " CZEŚĆ!" hahahahahha no lałam, a miny miały extra :-p :-p :-p
Wchodzimy do żabki, w żabce tylko ekspedient i dwa żuliki, a Miśko od progu do żulików "CZEŚĆ!". hahahahahha kolesie zamurowani :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2:
ostatnio M zostawił otwartą łazienkę, Mich wchodzi, tam ciemno i słyszymy tylko "CZEŚĆ!" hahahahahahhaha no lałam na maxa :cool2: :cool2: :cool2:

mój też się ze wszystkimi pijaczkami stójkowymi kuma, tylko mówi dzien dobry oczywiście troche to inaczej brzmi ale wiadomo o co chodzi :-D
a ostatnio hitem jest pepatam (czy coś w tym stylu) czyt. przepraszam
przechodzi moje dziecko koło kogoś i musi się przecisnąc np i mówi to swoje pepatam mamusiu, albo tatusiu normalnie lejemy
dzisiaj był u piotrka kolega i krzysiejk nie dawał mu żyć wszystko mu zanosił i mówił pose chopaku :-D :-) normalnie jest gigant gada wszystko tylko nie wszystko można od razu rozszyfrować,
 
:szok: muszę wam powiedzieć że jeżeli chodzi o mówienie to my lekką mowę Krzyśka zawdzięczamy po części naszej opiekunce :szok: bo ona jest straszną gadułą, buzia jej się nie zamyka, Piotrek też tak wcześnie mówił bo on był z tą samą panią :tak:
 
Byłyscie z dzieciaczkami u ortopedy kontrolnie jak zaczęły chodzic????????

Bo my dopiero dziś idziemy, trochę późno, ale mam nadzieję, że nas nie pogoni :eek: :cool2: :elvis:
my byłyśmy 2 miesiące po tym jak Gabryśka zaczęła chodzic, i wszystko w porządku , za pół roku kazał nam doktorek przyjśc znowu....
a mam zapytanko, czy chodzicie z dziecmi do stomatologa na lakierowanie ząbków...?
 
A o ortopedzie niestety też nie wiedziałam :no:
ale tak dla świętego spokoju może warto się upewnić czy wszystko jest w porządku. A tak swoją drogą, to w czym chodzą po domu Wasze dzieciaczki? Czy w kapciuszkach czy może boso? Niedawno rozmawiałam z koleżanką, której synek cały czas chodził po domu boso, a że w domu na podłodze mają panele czyli jest twarto, to dziecko ma teraz ma problemy ze stópkami, bo mu się wykrzywiły do środka.:-( :-(
Oli chodzi tylko boso, ja słyszałam że to najlepsze co może być dla małej stópki:confused:
 
:-) :-)
heheheh a moje dziecko nauczyło się mówić "cześć". Nic nie gada leń śmierdzący ale cześć to zakumał :laugh2: no i wchodzimy do windy, w windzie dwie starszawe, mocno ponure panie, a Miśko do nich od progu " CZEŚĆ!" hahahahahha no lałam, a miny miały extra :-p :-p :-p
Wchodzimy do żabki, w żabce tylko ekspedient i dwa żuliki, a Miśko od progu do żulików "CZEŚĆ!". hahahahahha kolesie zamurowani :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2:
ostatnio M zostawił otwartą łazienkę, Mich wchodzi, tam ciemno i słyszymy tylko "CZEŚĆ!" hahahahahahhaha no lałam na maxa :cool2: :cool2: :cool2:


hi hi hi hi hihi :-D :-D :-D :-D :-) :-) :laugh2: :laugh2: :laugh2: :biggrin2: :biggrin2: :rofl: :rofl:
 
gabi też chodzi boso , a czasami uda mi się założyc jej skarpetki a ABS-ami, dzisiaj jej kupiłam takie z tygryskami na palcach grzechoczącymi i podobały jej się , cały dzień w nich prześmigała..........
 
Ciekawe jak tam Niania po sesji? :cool2: Dawaj mycha relację, póki jestem na BB, bo nie mam Twojego gg w domu :baffled:
 
reklama
Opiekunka załatwiona, poczuliśmy miętę od razu, tym bardziej, że to zaufana znajoma naszych zaufanych znajomych :cool2: W czwartek premiera ;-)
 
Do góry