reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
dziewczyny dajcie mi jakąs podpowiedx jak mam Wam przesłac tę Helen ...bo:
- na chomika łąduje się ładuje i ładowac nie przestaje wczoraj ponad 4 h i kuba mnie rozłączył
- chciałam na wyslij to ładowało sie 3 godziny i d..pa - okienko pokazujące stan wysyłania znikneło nic sie nowego nie pokazało a adres na który wysyłałam jest pusty :confused: :confused: no i doczytałam ze jst limit 100 mega a ten plik ma ponad 100 ...
są jeszcze jakies tego typu programy ??

Aniu, mi się udało to ściągnąć z Wyslijto - więc chyba działa :-)
 
Dziewczyny mój Macius stworzył nową wersję "Pana Hilarego" Tuwima :-) Tuwim tam w grobie ze śmiechu umiera po raz drugi :-)
Jako, że dla mojego Macka okulary to "okółka", tak więc ten wiersz wygląda tak (z podziałem na rolę):

Ja: Biega krzyczy pan
Maciek: Hilala
Ja: Gdzie są moje...
Maciek: okółka
Ja: Szuka w spodniach i w surducie, w prawym
Maciek: bucie
Ja: w lewym
Maciek: bucie.
Ja: ... skandal, krzyczy, nie do wiary, ktoś mi ukradł
Maciek: okółka
...
Ja: w mysiej dziurze i w
Maciek: janinie
...
Ja: znalazł, są okazało się, że je ma na własnym
Maciek: nosie!!!

Po czym Maciek mówi: "Mama cita" - i tak 100 razy dziennie od dwóch dni mamy w domu pana Hilarego :-)

Jak będę mieć chwilkę, to nagram i wam pokażę :-)
 
Witam wczesnym wieczorkiem

Kaudia niesamowity jest Twój synalek z tym mówieniem. Jestem zszokowana...:tak: :tak: :tak: Od dawna czytasz mu książeczki?

Ja też muszę powiększyć biblioteczkę Oliwki o jakieś wierszyki, bo z czytanie bajek jakoś do niej nie dociera :no: :no: . Woli oglądać obrazki:wściekła/y: :wściekła/y::-p :-p
 
hej Myszki

jak zwykle zwracam sie do Was z pytaniem .... :-( :sick:
moje dzieci nie moga wyjsc z tych cholernych wirusow
jak jedno wychodzi to drugie wchodzi
obecnie choruja wszyscy lacznie ze mna :sick:

pytanie?
czy ma ktos ulotke SMECTY
pani w aptece nie miala :eek: a ja nie wiem jak mam podawac gabie a jak tymciowi :-( :zawstydzona/y:

w internecie nie moge sie doszukac :zawstydzona/y:
 
Maniu Gabi podawaj 3 razy saszetke, a Tymulkowi 5 razy.
Jakiś czas temu Adaśko jak miał biegunkę to lekarz pozwolił nam podać Loperamid 1/2 tabletki 3 razy dziennie bo o sprzełknieciu smekty nie było mowy.
Buziaczki dla Was:elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:
 
Dziewczyny mój Macius stworzył nową wersję "Pana Hilarego" Tuwima :-) Tuwim tam w grobie ze śmiechu umiera po raz drugi :-)
Jako, że dla mojego Macka okulary to "okółka", tak więc ten wiersz wygląda tak (z podziałem na rolę):

Ja: Biega krzyczy pan
Maciek: Hilala
Ja: Gdzie są moje...
Maciek: okółka
Ja: Szuka w spodniach i w surducie, w prawym
Maciek: bucie
Ja: w lewym
Maciek: bucie.
Ja: ... skandal, krzyczy, nie do wiary, ktoś mi ukradł
Maciek: okółka
...
Ja: w mysiej dziurze i w
Maciek: janinie
...
Ja: znalazł, są okazało się, że je ma na własnym
Maciek: nosie!!!

Po czym Maciek mówi: "Mama cita" - i tak 100 razy dziennie od dwóch dni mamy w domu pana Hilarego :-)

Jak będę mieć chwilkę, to nagram i wam pokażę :-)


niesamowite :szok: :szok: :szok:

gratulacje Klaudia - masz świetnego mówcę w domku :-) :-) :-)
 
reklama
Do góry