reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Dzisiaj sie dowiedzialam, że moja przyjaciółka w ciąży. To juz kolejna koleżanka z drugim bobo. Wstręciuchy - żadna nie poczeła na mnie hihi Teraz muszę się spieszyć. Pierwsze bobasy mamy w tym samym wieku i może z drugimi też się uda. Super by było :rofl2: :biggrin2: :yes:
 
reklama
Julcia w galerii przesłodka. Edytko na twoim miejscu juz bym na posag zbierała bo chłopaki to będą się dobijać ...oj będą!!!!!
 
Dzisiaj sie dowiedzialam, że moja przyjaciółka w ciąży. To juz kolejna koleżanka z drugim bobo. Wstręciuchy - żadna nie poczeła na mnie hihi Teraz muszę się spieszyć. Pierwsze bobasy mamy w tym samym wieku i może z drugimi też się uda. Super by było :rofl2: :biggrin2: :yes:


ludu pracujący stolicy- DO ROBOTY, marsz marsz DO ROBOTY ;-) ;-) :cool2: :cool2: :cool2:

Gazelko cieszę się ogromnie, że podjęliście decyzję, reszta to już sama przyjemność hehe :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: ;-) ;-) ;-) ;-)
 
Czesc kolezanki:-)
Dziekujemy za gratulacjony :-)
Jasio ostro saneczkowal w Zakopanem - w Krakowie sanki czekaja nalepsze czasy = chwilowo mamy brak sniegu:szok:
 
reklama
Julcia w galerii przesłodka. Edytko na twoim miejscu juz bym na posag zbierała bo chłopaki to będą się dobijać ...oj będą!!!!!
:zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:
Julinka piękna :tak: a na fotce z profilu jest tak niesamowicie podobna do mamy,że szok :szok: :tak:


poważnie?;-)
ona to ma wszystko jeszcze takie małe i zgrabne, bo mama to już taka trochę powyciągana jest hehe ;-) ;-) ;-) ;-)
 
Do góry