reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

ostatnio nosi mnie by coś powiesic na ścianach w pokoju,
najbardziej brakuje mi zegara............i wypatrzyłam
sobie zegar............ale był dla mnie za drogi,
więc znalazłam inny,a do niego super tryptyk:tak: :tak: :tak:

a muszę dodoać,że zbieram na razie sobie fundusze na te cudeńka,
ale mam nadzieję,ze po urodzinkach sprawa pozytywnie się rozwiąże:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
 
reklama
Elfiko i ja. .. i ja też ... chcę Ci pogratulować siostrzenicy!:-D

A moja Oliwka ma jakieś 85 cm wzrostu. Niestety ważona była jakiś miesiąc temu - 13,3 . :-D :-D
 
no i zostawiły mnie baby...............buuuuuuuuuuuuuu

to i ja lecę........Dobranoc:-( :-( :-( :-( :-(
 
Hello!!
wpadłam sie przywitac i pożegnac bo dla odmiany padam na pysk.

Elficzku trzymaj sie ciepło, mam nadzieje ze juz sie lepiej czujesz, no i Weronisia też...oj ciężko pewnie chorowac we dwie...
no i też GRATULUJĘ Ci siostrzenicy :) czekamy na fotki - mam nadzieje ze maja sie zgodzi...ps śliczne imie wybrali dla córci :)

Hanti musimy się koniecznie zgadac :-* :-* :-* też mi brakuje pogaduszek z Tobą... no i do tego się mijamy wieczorami :( buu

Klaudia tekst "ogon" jest the best :D

Edytko jak tam odzyskiwanie zdjęc ?? mam nadzieje ze jednak cos się uda

a no i Wam jeszcze powiem - mam nadzieje ze Lilka sie nie pogniewasz ze "puszcze farbe" ale Lila wciąz czeka na @ - jak pisze "cierpliwie"a tu nic ---oj chyba cos z tego bedzie ????
 
siedziałam tak sobie tutaj na bb,
a moje dziecko wołało mnie z sypialni,
ale ja niewzruszona myślę sobie
NIE PÓJDĘ DO NIEJ..........NIECH ŚPI
i w końcu sie przełamałam............poszłam,
a moja Otylcia stoi na golasa w łóżeczku
i trzyma pieluchę w wyciągniętej do mnie ręce
ze słowami:ae aeaeeee
zapach podpowiedział mi zanim oczy zobaczyły:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:

moje dziecko stwierdziło,że samo sie przebierze
skoro matka nie reaguje na jej wołanie,
kiedy w pielusze jest KUPA...........:baffled: :eek: :sick: :dry:

DOBRZE,ŻE ZAJRZAŁAM..............byłoby przebieranie
całego łóżeczka.............ufffffffffff

na koniec pozostaje mi stwierdzić,
że moje dziecko nie takie głupiutkie,
jak matka uważa;-) :no: :no: :no:
:cool2: :cool2: :laugh2: :laugh2: :cool2: :cool2: he he he nieźle
 
Czesc ja wpadłam nadrobić:-) Więc króciutko i zmykam.
Kurcze baby, od 2 dni robie porządki w płytach ze zdjęciami Julki i okazało się, że jedna płyta nie działa i to ta akurat na której są fotki z naszego powrotu do domu i pierwszy tydzień Julci w domu, pierwsza kąpiel i takie tam... Ale mi smutno jak cholera !

Nie mam pojęcia czy można to jakoś uratować? przy próbie skopiowania zdjęć z CD-R na kompa wyskakuje jakiś błąd CRC, no normalnie porażka :-(

No babule te zdjęcia były kiedyś na kompie, ale z braku miejsca na dysku zostały przegrane przez MOJEGO ŁOSIA !!!! (WRRRRRRRRRRRRRR) na płytki i teraz przeglądałam te płyty i opisywałam je, gdzie co dokładnie jest i jedna z nich normalnie nie działa !
Próbowałam jakimś programem Bad Copy Pro, ale on przetwarza pliki ale ich nie zapisuje na dysku bo to trial a nie pełna wersja, próbowałam jakims jeszcze jednym ale też lipa. Ja się kompletnie nie znam na takich różnych hackerskich sztuczkach, ech ! Już z 5 godzin szukam po internecie informacji i kij :-(

Emama mam idenyczną akcję:szok: :szok: :szok: no az mnie zatkało jak przeczytałam szok!!
Mój informatyk z pracy nad tym pracuje. ja miałamproblem z dwoma płytami.Jedną jakoś odzyskał, ale mówi ze z drugą moze być problem:no: :sick: Miał posiedzieć nad tym w weekend.Zobaczymy, mam nadzieje, ze mu się uda. Bedziemy w kontakcie. Napisze Ci wszytsko w poniedziałek.

Nie musze Ci mówić co myślę o łosiu:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: Teraz nie dość, ze o swoim to i o Twoim:-p

Elficzko dużo siły do walki z chróbskiem dla Ciebie i Weroniczki :elvis: :elvis: Trzymam kciuki za Maję żeby jak najszybciej tuliła swoje maleństwo:tak: :-)

Boze Elfiku trzymajcie sie:elvis: :elvis: :elvis:
mam nadzieje, ze wiadomość od Maji troszkę polepszyła Twoje samopoczucie:tak: Ogromne gratulacje:tak: :tak: :tak: :elvis: :elvis: :elvis: Czekamy na szczezgółową relację i fotki:tak:

Dobranoc.
 
Dziewczyny, jejku, wszystkim chorowitkom moc pozytywnej energii - szybkiego powrotu do zdrowia mamom i dzieciaczkom!:elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: Co się dzieje...:sick: :sick: :sick:
 
reklama
Cześć Babki!
Ja siedze i nadrabiam ale naprodukowalyście
Przyjechalam do rodzicow bo u mie nie było prądu a co za tym idzie też ogrzewania i zostaje do jutra znaczy Nati zostaje bo ja na uczelnie ide na cały dzień

Zmiany u Was przez ten miesiąc znaczne z tego co zdążylam przeczytać

Aniolki boskie też bym zrobila ale ostatnio czasu mam za mało

Elfiko zdrówka dla Waszej calej rodzinki no i GRATULACJE CIOCIU
 
Do góry