reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Cześć Lilla, witaj nasza podwójna lipcowa mamuśko, obstawiam drugą córcię hihihi:zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :-D :-D :-D :-D :-D



hihihiii nie kracz nie kracz :-D :-D :-D
ale co do plci to zawsze chciałam miec 2 coreczki i cos mi sie zdaje ze na synka to nie mam szans

w mojej rodzinie jest mega przewaga dziewuch :-)

ale swoja droga to termin jakby co nie byłby fajny :no: bo wrzesien
matko całe lato z brzuchem:confused: :sick:
 
przyszłam z pracy kolo 16
zrobiłam obiad,klatke schodowa i poszłam na 2 h z Karlosowym spac :cool2: (Mili miala drzemke)

potem przyszła tesciowa i teraz mam czas na nadrobienie BB :cool2: :-D

Edzia a czemu ty nie spisz? hmm?? :cool2: :-D


a bo o od nas nasi kochani sąsiedzi niedawno poszli i tak sobie jeszcze wskoczyłam na BeBe :-D

ale już śmigiem migiem pędzę do mojego "Ł" :szok: :tak: :-D :-D :-D :-D
 
paszporty odbieramy 15 lutego :-)

ale sama wyprawa do Poznania.........fatalna,masakryczna,ciezka,normalnie walka z żywiołem :szok: :baffled:
akurat TEGO DNIA musiał przyjsc huragan :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
cały dzien co bylismy w P. lałoooo,wiało brrrr

Milena troche ucierpiała bo tak wiało ze nam folie przeciw deszczową zdmuchiwało z wozka

spoznilismy sie na pociag do domu
tzn. wlecielismy na stacje akurat jak juz sobie stał na peronie...ale nie tym co mial :wściekła/y: :wściekła/y: no i nie zdazylismy przejsc pod ziemia na odpowiedni peron

potem 3 godziny bujalismy sie na stacji z cholernie zmeczonym dzieckiem (nie wspomne juz o nas bo mloda choc pospała w wozeczku), moje stopy bolały mnie w butach jak diabli po biegach z przszkodami by zdazyc na pociag

jak juz o tej 20.22 weszlismy do zatłoczonego pociagu :wściekła/y: to ledwo nim ruszył to juz stanął przed Steszewem bo.......drzewo lezało na torach :sick: :szok: :wściekła/y: :no: :szok: :sick:
czekalismy na straz pozarna......ledwo pare km sie przejechało ..powtorka z rozrywki
w domu bylismy kolo 24.......
a o 5.30 pobudka i w pracy do 18.30 :baffled: :sick:
 
a teraz psychicznie i fizycznie musze sie przygotowac na cały nadchodzacy tydzien.....

od pon.-pt. 6.30-18.30 W PRACY :szok: :wściekła/y: :no: :wściekła/y: :szok: +sobota
jedna laska idzie na urlop i teraz walimy we dwie cały tydzien
masakra......

az strach sie bac :zawstydzona/y:
 
dobra ja spadam...

Nera baby !! :-) :-)

Lila a Ty tak się nie forsuj bo wiesz, w błogosławionym stanie nie wolno!!! :-) :-) ;-) ;-)
 
a z miłych rzeczy to dostałam super chruper kubek od Karlosowego z napisem MOJA ŻONA :-D + wierszyk:

''Masz idealne połączenie ciepła i inteligencji.
Jestes piekna, mądra i opiekuncza.
Twoja czułość i poświecenie czyni
z ciebie serce rodziny.
Jestes najlepszą partnerką,
jakjiej mogłbym sobie życzyć.''

of kors ze to w kubku jest napisane :-D :-D a nie jakas inspisracja Karlosowego hahaa
ale takie proste słowa a jakie piekne,nie??
chyba bym sie rozpłyneła jakby mi to powiedział :-D

choc co do wierszy to mi kiedys pisał......:tak: :tak: mogłby byc poetą
cholernie uzdolniony z niego facet
nawet obraz mi namalował :cool2:
 
reklama
ide zerknac na spotkaniowy i znikam bo to 2 w nocy???????????:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:
o mamusko.....

przynajmniej dworzec głowny juz obczaiłam w Poznaniu
sie nie zgubie :cool2:

ale baby koniecznie do Sfinxa musimy sie przejsc!!!

po 1. obsługuja sami faceci :cool2: :-D :szok: :cool2: :tak: ....
a po 2. fajny klimat

z moich zaskorniakow zabrałam tam Karlosowego i Milenke
obojgu bardzo sie podobało
Milenie bardzo smakował jeden z trzech sosow ktore daja gratis do sharmy czy jakos tak....a konkretnie to najbardziej pikantny jej zasmakował :szok: ma to po nas
nasza krew :-D
 
Do góry