reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
Tusia widzisz jak to jest na początku były problemy a teraz małej nie mozesz od cyca oderwać. ;D

nie mam pojęcia co robić w takiej sytuacji pewnie u mnie będzie to samo wtedy Ty nam doradzisz ;D
 
Jaka ta Majeczka jest malutka prawie cała na podusi się mieści ale pewnie szybko będzie rosła jak cały czas na cycku wisi.
 
Oj ja to jestem wyrodna Matka bo bym sie tak nie dała.... Mezul jest przeciwnikiem smoka... a ja przeciwnikiem wiszenia przy piersi nie wiadomo ile... wiec Mezul bedzie tulił niańczył i kołysał ihihih :-)
 
reklama
Ale mnie cycki bola :p
Co do tego spirytusu to ja mam te odrazu nasaczone "leko" i taki na recepte. Mojej juz kikut odpadl, ale pepek jeszcze trzeba wysuszac, bo nie ma do konca wysuszonego. Smaruje tym spirytusem na gaziku. A te "leko" uzywam do przemywania potowek. Dzis mojej malej jak ciagala cyca obcielam paznokietki, nie jest to takie straszne, a tak sie balam.
 
Do góry