reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

hej dziewczyny!!!!

kasieńko martynka jest prześliczna i taka maleńka :) głowa do góry na pewno wszystko będzie dobrze !!!

co do wątku o naszych szkrabach jestem tego zdania co asiołek , żeby nic tam nie pisać komentarze mogą się pojawiać :) tam same zdjątka naszych kochanych maleństw
 
reklama
a tak wogóle byłam wczoraj u lekarza zrobił mi tylko ktg i wszystko jeszcze spokojnie i w normie. dziś byłam na wynikach, za tydzień mam znowu ktg a za dwa zrobi mi ktg i usg to zobaczymy jaka będzie waga przybliżona, no i skoerowanie juzda do szpitala i w sumie to już mogę iść rodzić ;) i teraz już do samego końca ktg co tydzień.

ajjaj już nie mogę się doczekać tego naszego szkrabika kochanego :)

lecęteraz do kuchni coś na obiad trzeba wykąbinować, może naleśniki..... jeśli chodziło by o mnie to ja mogłabym nic konkretnego nie jesć, truskawy arbuzy i takie tam :)
 
ja dziś podjadam u mamy na dole :-) bo mam pustą lodówke :-) zapomnieliśmy zrobić zakupy i teraz głódówka ihihihi ;-)
a co do naleśników to też bym zjadła takie w polewie cynamonowej (śmietana lub jogurt, cynamon i cukier) mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
 
Kolorowa kredko proponuje zatem nalesniki z serkiem waniliowym i truskawami !!! :-) Ja własnie wcinam.

A co do wyparzania i ścielania. Ja to wszytskomam juz przygotowane. Z tym, że łózeczko przykryłam kocem żeby nic sie nie nakurzyło. Smoczki, laktator i szczoteczke i tak juz mam spakowana do szpitala. Nie bede wiec wyparzac drugi raz. Moim zdaniem nie ma co przesadzac. Kiedy dzieci rodzono w stodole i sa i zyja. Nikt nie umarł. Nie mozna dziecka chowac w takim sterylnym świeice bo potem dopiero bedze z nim problem. I to mówie ja wieczna porzadnisia :)
Tak samo nie jestem za zbytnim przeginaniem w ubieranie dziecka, zwłąszcza w lato. Jak widze z balkonu jak te babki opatulaja dzieci to mnie to przeraza. Sto ciuszków i kocyk gruby w taki dzień jak dziś!!!
 
Hej dziewczyny.
Kasiu, Martynka śliczniutka, na pewno wszystko będzie dobrze, jak tylko do domku wrócicie, kto w szpitalu sil może nabrać, jeszcze taki maleńi i bez mamusi? Zdrówka i dużo sił Wam życzę.

A ja coś mam dziś dołka, nie moge miejsca sobie znaleźc od tygodnia już. A dziś to mi smutno, czuje sie samotna i opuszczona. Mąż mnie wspiera, jak może, ale że wśrod koleżanek najbliższych jestem "pionierką" jeśli chodzi o ciąże... Więc nie wiem już, czy można taki układ nazywać "bliskimi koleżankami", jak nie mają czasu ani odwiedzić, ani w ogóle sie odezwać.... Została mi jedna osóbka, która zawsze chwilę znajdzie, ale pracuje. I takich babskich pogaduszek mi brak. W dodatku jest paskudnie gorąco, chowam się w domku przy zasłoniętych roletach, bo na dwór wychodzić nie ma co. Byłam na chwilę i ledwo się doturlałam do domku.

Wszystko na przyjście malutkiej mam gotowe, tylko dzidzi brak. Wczoraj byłam na usg i wszystko jest oki. A ja strasznie nie lubię tak siedziec i czekać, i pewnie dlatego taka maruda się robię.
 
asiołku i nianiu te polewy cynamonowe i te truskaweczki muszą mniamuśnie smakować, u mnie miały być z białym serkiem, ze śmietaną (jogurtem) i cukrem i z polewą czekoladową, ale jakoś ugotowała mi sięzupka pomidorowa :D, bo wiecie u nas to nie tak hop-siup dla dwóch osób gotować, tylko jak smażyć to już dla 7 smażymy!! a siostra jakoś tak bidulka wykończona, może teraz się chłopaki trochę kimną z nią, a mi szczerze to nie chce się tyle stać i smażyć ;D no i wyszła pomidorowa :)
 
hmmm chyba idę spać pogoda taka strasznie deszczowa, ale to i lepiej bo jest czym pooddychać a mi jakoś i tak troszkę duszno. idę bo oczy mi klapią
a ciekawe co z naszą elfiką???
 
reklama
dziewczyny moja Majka mnie wykonczy zrobila sobie smoczka z moich cyckow i ani mysli od nich odstawac. Od trzeciej rano do 12 w polodnie tak mnie wymeczyla. Co jej cyca zabralam to za chwile krecila glowa w jego poszukiwaniu nie wiem co mam zrobic, probowalam dac jej smoczka ale chwile pocmoka i marudzi, ze to nie to.
 
Do góry