reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Ja jestem tego samego zdanai żeby wątku o maluszkach nie zaśmiecać i wlejać tam tylko zdjęcia i uzupełniać listę.

Co do spirytusu to kupiłam 90% i takim będę przemywała pępek. Dziecko podobno wcale nie czuje jak się przemywa spirytusem i pani położna na szkole rodzenia powiedziała żeby absolutnie nie rozcienczać.

Nianiu a te gaziki które kupiłaś to strasznie krytykowała żeby nie kupować nie wiem dlaczego??



 
reklama
Nianiu nic sie nie kończy :-) heheh dopiero sie zaczyna :-) przeniosą nasze wszystkie wątki :-) także bez obaw :-) niczego nie stracimy :-)

Co do wacików nasączonych mi też sie wydaje że to jest wygodne ale któraś z dziewczyn pisała że na zajeciach w szkole rodzenia położna odradzała ... ja kupiłam odzielnie gaziki ...
 
Położna powiedziała że gazikiem nie dotrze się we wszystkie zakamarki pępuszka i może się paparać. Najlepiej takim patycznkiem kosmetycznym ale nie takim dla dzieci tylko normalnym i bardzo dokładnie we wszystkie zagłębienia bo chodzi o to żeby spirytus wysuszył ten kikucik no a 90% lepiej działa bo silniejszy.
 
Cholera wiedziałam :-) Kupie spirytus.

A dla wszytskich zainteresowanych i zapominalskich o 14:45 jest kolejny odcinek Tracy Hogg - zaklinaczka niemowlat.
Program 2. Goraco polecam.
 
tez nie mam TV, ale ten program akurat bym obejrzala... ide za to poczytam książkę ;) ;D

wyparzylam wszystko - teraz caly dom smierdzi tą szczotką :o Jest po prostu czadowo
 
cholera ja też musze tą szczotke wyparzyć i inne gadzety.... ale nie wiem czy już czy jeszcze nei bo w sumie mam jeszcze 17 dni :-)
 
reklama
Szczotka śmierdzi masakrycznie ja też nie mogłam znieść tego zapachu wię umyłam mydełkiem dla dzieci wyparzyłam i wywietrzyłam Trochę to pomogło.
 
Do góry