reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Nie mogę się nadziwić, ile statnio produkujecie. Nie nadążam z czytaniem :szok::szok::szok: Tak trzymać :-)

A u nas:
  • Maciek znowu smarka jak szalony :angry: Co jest kurna?????? W związku z tym czeka nas upalny weekend spędzony w domu :wściekła/y: a mieliśmy iść na urodziny kolegi (czterdzieste:-))
  • Byłam dziś u fryca i jestem piękna :-)
  • Kupiliśmy Maciusiowi rowerek na Dzień Dziecka :-)
  • Do urlopu zostało nam 17 dni :-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Dobra idę spać. Śpijcie smacznie!
 
reklama
  • Byłam dziś u fryca i jestem piękna :-)

POKAZAĆ!!!!!!

cześć dziewczyny :-)
rozszerzam zakres potrzeb fizjologicznych wg hierarchii Maslowa o KAWĘ
dzizas, no zdycham bez :dry: co się dzieje??:sorry2::sorry2::sorry2:

Julka nie (tfu, tfu) smarka w związku z czym na łikend wyprawiamy się do Wrocławia na dzieńdzieckowe dwudniowe harce :-p:-p:-p

co u Nisi? co u Nisi????
 
Nie mogę się nadziwić, ile statnio produkujecie. Nie nadążam z czytaniem :szok::szok::szok: Tak trzymać :-)

A u nas:
  • Maciek znowu smarka jak szalony :angry: Co jest kurna?????? W związku z tym czeka nas upalny weekend spędzony w domu :wściekła/y: a mieliśmy iść na urodziny kolegi (czterdzieste:-))
  • Byłam dziś u fryca i jestem piękna :-)
  • Kupiliśmy Maciusiowi rowerek na Dzień Dziecka :-)
  • Do urlopu zostało nam 17 dni :-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Dobra idę spać. Śpijcie smacznie!

Klaudiuś może mój zięciunio ma alergię co? Julka już nie smarka, ale za to kaszle mokro tak z 5 razy dziennie. Podaję jej Claritinę w syropie, mam podawać aż skończymy całą butelkę. Katar przeszedł jej po Budherinie podawanym przez 3 dni. Lekarka pozwoliła nam wychodzić na dwór, do dzieci, byłam nawet z Julką w Aqua Parku:tak:.
Dawaj fotkę w nowej fryzurce? Zapuszczałaś, zapuszczałaś i co? ciachnęłaś w końcu?:-p
Julka na dzień Dziecka dostanie laptopa - zabawkę, bo okropnie nas męczy w tym temacie. Wczoraj rozważałam jeszcze kota na baterie, bo to ostatni Julkowy mega szał, ale doszłam do wniosku, że taki sztuczny, miauczący kot to jednak jakiś wypaczony pomysł.


Elen- kawę podano:tak:;-):-):-):-)
 
heloł :-):-)

ahh jak ja lubie jak mnie słoneczko rano budzi mmmmmm
zeby jeszcze było troche cieplej w chałupie, u Was tez tak zimno??????


Klaudia ja tez stawiam na alergie, my juz mamy polecenie , zeby zrobic testy alergiczne, ale to dopiero we wrzesniu :sorry2::sorry2: Kuba tez jeszcze ma malutki katar, tez podajemy Claritine i narazie wszystko idzie ku lepszemu.
Mysle, ze na chwilke mozecie wyjsc na podworko, moze na malutki spacerek......

no i sie doczekałam, w sobote rajd sklepowy, na pierwszy rzut galerie w Rzeszowie...........:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
heloł :-):-)

ahh jak ja lubie jak mnie słoneczko rano budzi mmmmmm
zeby jeszcze było troche cieplej w chałupie, u Was tez tak zimno??????


Klaudia ja tez stawiam na alergie, my juz mamy polecenie , zeby zrobic testy alergiczne, ale to dopiero we wrzesniu :sorry2::sorry2: Kuba tez jeszcze ma malutki katar, tez podajemy Claritine i narazie wszystko idzie ku lepszemu.
Mysle, ze na chwilke mozecie wyjsc na podworko, moze na malutki spacerek......

no i sie doczekałam, w sobote rajd sklepowy, na pierwszy rzut galerie w Rzeszowie...........:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:


U nas w domu też jest okropnie zimno. Po awanturze jednego z sąsiadów, pan piecowy włączył nam ponownie ogrzewanie, ale jakoś nie mam sumienia grzać mieszkania 29 maja:szok::baffled:
Więc sobie pomykam po domu w polarze.

Jak pytałam naszą lekarkę o testy alergiczne dla Julki to powiedziała, żeby się wstrzymać do przyszłego roku:zawstydzona/y:, hmm
 
U nas w domu też jest okropnie zimno. Po awanturze jednego z sąsiadów, pan piecowy włączył nam ponownie ogrzewanie, ale jakoś nie mam sumienia grzać mieszkania 29 maja:szok::baffled:
Więc sobie pomykam po domu w polarze.

Jak pytałam naszą lekarkę o testy alergiczne dla Julki to powiedziała, żeby się wstrzymać do przyszłego roku:zawstydzona/y:, hmm

ja tez ubieram sie jakby był conajmniej listopad, wiec zaraz sie zbieramy i idziemy na plac zabaw, tam przynajmniej jest ciepło!!

a co do testow to powinno sie robic dzieciom po ukończeniu 3 roku zycia, tak mi mówiła pediatra, zreszta juz pare razy o tym mowilismy i inne babeczki tez tak pisały, a najlepsza pora to tak od wrzesnia własnie, kiedy juz nic nie pyli i dziecko nie ma objawow alergii :sorry2:
 
1. Klaudiuś może mój zięciunio ma alergię co? Julka już nie smarka, ale za to kaszle mokro tak z 5 razy dziennie. Podaję jej Claritinę w syropie, mam podawać aż skończymy całą butelkę. Katar przeszedł jej po Budherinie podawanym przez 3 dni. Lekarka pozwoliła nam wychodzić na dwór, do dzieci, byłam nawet z Julką w Aqua Parku:tak:.
2. Dawaj fotkę w nowej fryzurce? Zapuszczałaś, zapuszczałaś i co? ciachnęłaś w końcu?:-p
3.Julka na dzień Dziecka dostanie laptopa - zabawkę, bo okropnie nas męczy w tym temacie. Wczoraj rozważałam jeszcze kota na baterie, bo to ostatni Julkowy mega szał, ale doszłam do wniosku, że taki sztuczny, miauczący kot to jednak jakiś wypaczony pomysł.

4.Elen, kawę dano:tak:;-):-):-):-)
1. Kurde już sama nie wiem. Może rzeczywiście to alergia?? Ale dzisiaj zaczął jeszcze kaszleć :baffled: Gorączki nie ma i generalnie jest ok. Obocymy.
2. Ciachnęłam, bo moja fryzjerka rodzi w sierpniu i idzie na macierzyński, wieć kazałam się obciąć jak najkrócej się da coby mieć długo spokój :-) A co do fotki, to pomyślę. Jak się piknie ubiorę w moje nowe nabytki to ciachnę fotkę i będzie parę rzeczy naraz :-)
3. Też myśleliśmy o aptopie, ale wygrał rowerek, tylko, że Maciek nie umie jeszcze na nim jeździć :-DDo tej pory miał taki dziecinny, a teraz ma taki normalny, no ale mądry chłopok jest to się nauczy :-)
4. Odzwyczajam się od kawy i żyję. Ostatnio mi cosik nie smakowała i stwierdziłam, że trza ją na chwilę odstawić. I o dziwo wcale mi jej nie brakuje.
 
U mnie w domu też lodówka. Uczniowie przychodzą wyrozbierani a ja siedzę w długim rękawku i w polarze. Trochę dziwnie na mnie patrzą, ale co tam...

Moje dziecię zażyczyło sobie dzisiaj kapuśniaczek :-) No to robię :-)

Coś mnie gardło boli :no:
 
reklama
Do góry