reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

POKAZAĆ!!!!!!

cześć dziewczyny :-)
rozszerzam zakres potrzeb fizjologicznych wg hierarchii Maslowa o KAWĘ
dzizas, no zdycham bez :dry: co się dzieje??:sorry2::sorry2::sorry2:

Julka nie (tfu, tfu) smarka w związku z czym na łikend wyprawiamy się do Wrocławia na dzieńdzieckowe dwudniowe harce :-p:-p:-p


co u Nisi? co u Nisi????
Brzmi interesująco:tak::tak::tak:
Mateusz w razie czego nie pogardzi damskim towarzytwem w osobie Julci, wiec
jakby co prosze o nas pamiętać:tak::tak::tak::-)
 
reklama
Brzmi interesująco:tak::tak::tak:
Mateusz w razie czego nie pogardzi damskim towarzytwem w osobie Julci, wiec
jakby co prosze o nas pamiętać:tak::tak::tak::-)

pamiętam :-) w skrytości ducha liczę na męskie :laugh2: towarzystwo w naszej babskiej dwójce :-p:-p:-p:-p:-p

wróciłam z rady budowy i muszę powiedzieć, ze jest CIEPŁO :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: a w mieszkaniu standardowo: zimno, polar, skarpety itd :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
helo :-)

u nas wszystko dobrze

Milenke odpieluchowana na dobre :-) jestem z niej mega dumna
jak ma potrzebe poprostu idzie do lazienki i wogole sie juz jej siusianiem nie interesuję,bo nie ma takiej potzreby
ale fajnie:-):-):-)

jezdzimy sobie do przedszkola raz w tygodniu,Mielna ma kontakt z norweskimi dziecmi a ja z norweskimi mamami :rolleyes2::rolleyes2:
coraz bardziej sie otwieram i rozmawiam po norwesku co mnie cieszy bo mialam blokade

Hania nadal bezzebna:happy: zero jakichkolwiek objawow zabkowania,mam andzieje ze bedzie tak jak u Milenki ze poprostu bede odkrywac kolejne zabki bez dodatkowych atrakcji :rofl2:

dzidzius ma sie dobrze,rosnie w sile bo coraz mocniej kopie, jest to jeszcze strasznie rozkoszne :-)
ja mam ok. 2 kg na plusie wiec nei jest masakrycznie

jedziemy na wakacje do PL w sierpniu na 3 tygodnie,ale moze uda sie przelozyc na lipiec co dla mnie byloby korzystniejsze,bo jazda na wakacje w 33tc i powrot w 36. to ryzykowne z lekka :sorry2:

a to moje panny :-)


u nas lato w pelni,wiec znikam na podworko dalej opalac swoje biale nogi :laugh2::laugh2:
 
Ja juz po obiedzie czyt. szklanka soku wielowarzywnego i miska truskawek :-p a Weronika zmaga sie ze swoim, ona ma makaron z mieskiem mielonym i brokuly

Lilka fajnie ze sie odezwalas :tak:
Klaudia jak tam Maciejka sie czuje?

Dziewczyny wymiekkam, Weronika jesli o humory chodzi to raz miala lepszy a raz gorszy dzien wiec dawalo sie to jakos przezyc, od poniedzialku stale ma ten "gorszy" dzien i ja juz dzisiaj nie mam sily a sasiedzi pewnie mysla ze morduje dziecko :baffled:
Do tego musimy teraz posiedziec w domu minimum do 16 stej bo na zewnatrz taki skwar ze wytrzymac nie mozna.
Brakuje mi mojego ogrodka :-( i baseniku :-( i lezaczka :-(

Mam tez liste potrzeb wlasnych czysto materialnych:
- nowa torebka na lato najlepiej z materialu nie duza ale pojemna :tak:
- klapki na koturnach w ktorych potrafilabym chodzic
-jakis odjazdowy lakier do paznokci w kolorze foletowym
-bluzka bez plecow ala tunika
-krem do twarzy z filtrami

a do tego:
zeby mi szybko urosly wlosy bo nie lubie zapuszczania
zeby cale lato bylo cieplutko
zeby Weronika byla grzeczniejsza chociaz czasami
zeby udalo nam sie w tym roku wyjechac i nad morze i do mojej siostry
noo to chyba tyle jak na ta chwile :-p:-p:-p
 
Jesli chodzi o Dzien Dziecka to moje dziecko nie dostanie prezentu-mam na mysli zabawki bo wszystko niszczy i niczym sie nie bawi.
Zabierzemy ja po obiedzie do parku na festyn dla dzieci, tam beda karuzele i pelno straganikow z roznymi atrakcjami dla maluszkow wiec powinna byc zadowolona.
Moze i jestem wyrodna ale juz mam dosyc wyrzucania pieniedzy na rzeczy ktore potem i tak nie sa wykorzystywane albo koncza w koszu
Rower kupimy Weronice na urodziny :tak:
 
Maciejka rano dzisiaj jakby więcej kaszlał :no: Ale myślę, że to od kataru. On całą noc w ogóle nie kaszle, a jak się obudzi, to przez jakiś czas schodzi chyba to, co się w nocy nagromadziło. Teraz nie wiem, bo jest u babci. Ale humorek mu dopisuje, gorączki brak, więc staram się nie martwić. :-)

U mnie na obiadek dzisiaj barszczyk czerwony i krokieciki z kapustą. I nie myślcie, że te krokieciki robiłam sama :-D Pan cukiernik się męczył :-)

Elfik fajna lista. Życzę (realnie), żeby się przynajmniej 80 % spełniło :-)

Zmykam pracować. Miłego dzionka.
 
Maciejka rano dzisiaj jakby więcej kaszlał :no: Ale myślę, że to od kataru. On całą noc w ogóle nie kaszle, a jak się obudzi, to przez jakiś czas schodzi chyba to, co się w nocy nagromadziło. Teraz nie wiem, bo jest u babci. Ale humorek mu dopisuje, gorączki brak, więc staram się nie martwić. :-)

U mnie na obiadek dzisiaj barszczyk czerwony i krokieciki z kapustą. I nie myślcie, że te krokieciki robiłam sama :-D Pan cukiernik się męczył :-)

Elfik fajna lista. Życzę (realnie), żeby się przynajmniej 80 % spełniło :-)

Zmykam pracować. Miłego dzionka.
Dzieki Klaudia, cos tam na pewno sie spelni :tak: na lepsze zachowanie mojego dziecka nie licze :-p
Milej pracy!!!
 
Czesc, podpinam sie pod liste Elfa w kwestii:

długich włosów bez zapuszczania:rofl2:

bluzki bez pleców:rofl2: (tylko ze mam poki co zwały skóry i tłuszczu wiec moge zapomniec:blink:)

ale jem BIO CLA, chodzę na basen, mam zamiar na fitnes od poniedziałku, jem sałatki a waga ...wrrrrrrrrrrr nadal w miejscu:baffled:
 
Pytam mojego meza wczoraj "Misiu jak wygladam, no wiesz tak ogolnie, po ciązy" a ten mówi"normalnie" no wiec ja dalej "
no weź powiedz" on: "spoko, no niebawno rodziłas( tu ja w myslach:crazy:)"on ciagnie dalej" wygladasz lepiej niz po Maksie, w sumie dla mnie to normalnie....tyllko (UWAGA) SIODŁO masz wieksze~~~"
a co ja ":-D:szok::baffled::nerd::sorry2::growl::oo2::huh::rolleyes2::sad::rolleyes::biggrin2::huh::huh::huh::huh::oo:
 
reklama
cześć Lipcówki
widzę, że wasze szkraby dopadła alergia ( być może alergia) moja Gabryśka tez bardzo długo miała katar w kóło, czy to lato czy inna pora roku........ koszmar.i znalazłam na to sposób, zupełnie odstawiłam jej mleko, je tylko seki i pije jogurt, mleka wogóle trwa to juz z pół roku , i od pół roku Gabryśka nie ma kataru wogóle....... Była to alergia na mleko ewidentnie, nie wiem czy Wasze dzieci pija mleko, ale jeśli tak , to może warto spróbowac tego sposobu.
U nas wszystko w porządku Gabryśka zdrowa , wielka, no i fajne to moje dziecko.....hihihi..... we wrześniu idzie do przedszkola, ona to przeżyje, ale ja....................???? no nie wiem nie wiem. ciężko będzie..
zaczęły mi sie egzaminy, już część pozdawałam, jeszcze 4, tez pewnie zdam, bo nie ma innej opcji.....
to u nas tyle w skrócie......
Pozdrawiam.
A i nowym podwójnym Mamom gratuluje ślicznych Maluszków
 
Do góry