reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Czesc, jestem i ja:-)

Cali zdrowi nadajemy od moich rodziców:tak: Nareszcie podłaczyli mi internet. Jestem tu od tygodnia, tymczasem w warszawce remont pełną parą:-)

Ciesze się, ze juz nie chodzę do pracy:tak: Poki co wcale mi nie brakuje.

Z otwarta buzią słucham opowiesci Gazelki i Brunetki ze zwierzaków o karmieniu. Mam nadzieje, ze juz u Was lepiej dziewczynki bo wlosy stają mi na glowie na samą myśl co przede mną :sorry2: W kwestii karmienia mam luźne podejscie. Nie jestem az taką fanką karmienia piersią wiec pewnie chwile pokarmie i dam na luz:cool2: Zwłaszcza, ze akurat zaczną się wakacje:-p

Nic wiecej nie wiem bo jezscze nic nie czytałam:happy2:
 
witam

dalej chora :baffled: zaczynam meic tego gardla dosc!!! :wściekła/y: leki mi sie koncza,miod mi sie konczy a cholerne gardlo bardziej boli i jeszcze zaczynam porzadnie kaszlec :wściekła/y::baffled:

co do karmienia piersia to ja tez mam luzne podejscie jak Niania ;-) Hania jest na piersi ale butle tez dostaje
pokarm mam,mala dobrze ssie
ale butle podaje gdy Hanulka zje calą piers lub nawet dwie i po pol godzinie wola o jesc,a to mnie wtedy dobija..ostatnio wypila mi prawie 140ml..to przezylam takiego szoka :szok::szok: po dwoch cyckach!!! a ze mleko mam to wiem bo az sika jak pusci sutka (nie raz Hanulka w oko dostala :-D )
w czwartek idziemy na kontrole jak Hanulka przybiera to cos mi sie zdaje ze 1,5 kg od urodzenia ma na plusie :-p (jak miala 2,5 tygodnia to przybrala 800g:-p)

a tu cisza niesamowita...weekend ;-)

chyba pojde do lazienki sobie porobic jakies pierdoly przy sobie
 
kochane co się
dzieje:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

wczoraj o 21 z minutami byłam ostatnia,a DZIŚ po 12 jestem PIERWSZA:baffled::baffled::baffled::baffled:
jak to co Kasiu , żony zajmują się mężami itp., id....a ja "dla odmiany" w weekend pracuje :dry: no ale dzis była ostatnia miejska impreza w tym roku wiec luz :-p.

Nianiu witaj...czy już Ci mówiłam ze pozytywną energią bije od Ciebie na odległość ?? fajnie Cię widzieć taka promienną w awatarze :tak: i nie tylko...
 
reklama
Do góry