reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Dziś byłam z Oliwierkiem na badaniu krwi, spodziewałam się darcia nie z tej ziemi, a on tylko trochę przy wkłuciu i potem jeszcze troszeczkę, zero wyrywania się, szarpania:szok::szok::szok:
dodam że krew leciała do 3 fiolek po kropelce
 
Cześć :)

Dzieciarnia spi, a ja zamiast sprzątać łazienki, tralala... siedzę na BB :-p

Chcialam napisać że:
- bardzo podoba mi się domek Elfika. Śliczny, świąteczny i ja tez taki chcę :tak::-)
- Neniusowa Daria śliczny ma wyraz twarzy na zdjątku. Bardzo sympatyczna panienka
- Elen, pokaż serduszka i aniołka :-)
- Anika, gratuluję awansu :)

czytam dalej :happy2:
 
he he dziekuje kochane ale wredna bym była gdybym sie nie przyznała :tak:
ja to tylko złozylam i udekorowałam a wszystkie czesci piernikowe i cukierkowe pochodziły stąd :tak:
Nie jestem niestety taka zdolna zeby piec takie cuda :sorry2: ale to miłe ze ktoś we mnie wierzy hihih :-):-):-)

hihih, czyli to taka układanka dla mam ;-) No ale co tam Elfiku, dzieło jest piękne. Sama pewnie też byś tak fajnie upiekła :tak:

Lilka, nie choruj! Trzymaj się zdrowiutkooooooooo :elvis::elvis::elvis:
 
Melduje ze ja tez sie zaraziłam origami :tak: juz kupiłam kolorowy papier :tak: miał byc na dalszą częsc łańcucha choinkowego ale trudno- wykorzystam go inaczej :-)

U nas Maciek z ciocią wczoraj robił łańcuch. I po sklejeniu dwóch oczek ciocia się pyta co to jest i Maciek mówi: "ósemka".
No to ciocia klei dalej i po czterech oczkach pyta co to i Maciek mówi "Audi".
No to ciocia klei dalej, narobiła duuuużo oczek i pyta się co to jest a Maciek mówi "dużo audi" :-):-):-)
A ciocia nie lubi, gdy się mówi, że jest inaczej niż jest, więc się pokłócili :-p
 
U nas Maciek z ciocią wczoraj robił łańcuch. I po sklejeniu dwóch oczek ciocia się pyta co to jest i Maciek mówi: "ósemka".
No to ciocia klei dalej i po czterech oczkach pyta co to i Maciek mówi "Audi".
No to ciocia klei dalej, narobiła duuuużo oczek i pyta się co to jest a Maciek mówi "dużo audi" :-):-):-)

Super :-) Mądrala :tak::tak::tak:Brawo dla Maciusia!!!
 
reklama
Do góry