reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
dziekuje Anusia
przyda sie duzo zdrowka ..szczegolnie ze Hania ma chwilami problemy z oddychaniem,jakby flegma jej przeszkadzla...wiec woda morska jest w ruchu :sorry2:


a wogole to mialam masakryczny sen dzisiaj...ze uciekalam z Milena przed... smiercia :sorry2::shocked2: a ona nas gonila i zabijala innych ludzi ''po drodze''za nami :baffled: porazka sen
 
AŁAAAAA, nie tak mocno, to BOLI!:-p:shocked2::shocked2::no:
jakby nie bylo tak mocno to bys sie nie podniosla:-p:-D:-D;-)

List do Mikołaja, to ja już w listopadzie napisałam, hihi.
Ale niespodzianki też lubię, byle były ze strony Bielizna, bielizna damska i m
Stary spaslak mi nie pokazal zadnego listu od ciebie:-p
moj klimacik z bielizna:tak: dla mnie niespodzianki ze sklepow intimisimi i mistique:tak::tak:


Edzia, właśnie ściągnęłam program do robienia fotoksiążki :-D
no no no! tzrecia dusza na sumieniu;-):-D

he he dziekuje kochane ale wredna bym była gdybym sie nie przyznała :tak:
ja to tylko złozylam i udekorowałam a wszystkie czesci piernikowe i cukierkowe pochodziły stąd :tak:
Nie jestem niestety taka zdolna zeby piec takie cuda :sorry2: ale to miłe ze ktoś we mnie wierzy hihih :-):-):-)
i po cos sie przyznawala:-p mimo wszystko podziwiam ze udalo ci sie to tak poskladac;-):-)

Julka se leży, a Maciek od rana też bawi się sam :-) Kurna, czyżbyśmy były wyrodnymi matkami??? Nieeeee, to nasze dzieci są takie super samodzielnie, nie??
noo!:-p

Olivia robisz prezenty nawet kolezankom i kolegom? Szacunek ze masz pomysły na to wszystko :tak:
w tym roku wyjatkowo robie im prezenty-bo sie wszyscy zjezdzaja.:-) jedna dostaje kolczyki bo chodzilo o drobiazg. druga portki bo mnie prosila o kupienie ich w zarze(u niej na ukrainie nie ma), po prostu nie wezme pieniedzy, trzecia sie wygadala ze uwielbia film "Frida" to dostanie! a kolega dostanie torbe na aparat bo cale wakacje mnie wkurzalo, ze wydal 600euro na sprzet, a potem byl strach go gdziekolwiek zabrac, np na plaze, zeby sie nie stluklo cos, albo piasek nie dostal:baffled:

ja od kilku lat juz stosuje metode zapisywania pomyslow na gwiazdkowe prezenty. czasem z kims rozmawiam i ten ktos sie wygada co potrzebuje albo o czym marzy. wtedy sobie to w organizerze zapisuje i na gwiazdke jak znalazl:-)
ale np z prezentami dla rodzicow to zawsze jest problem. mama jest postrzegana jako pidzamki, szlafroczki i kremy. trudno cokolwiek innego wymyslic. a tata znow koszule, zegarki itp:baffled:
 
ja od kilku lat juz stosuje metode zapisywania pomyslow na gwiazdkowe prezenty. czasem z kims rozmawiam i ten ktos sie wygada co potrzebuje albo o czym marzy. wtedy sobie to w organizerze zapisuje i na gwiazdke jak znalazl:-)

super pomysł :tak:, chyba muszę zacząć stosować, może się przydać na różne okazje :-) (hihihi gorzej tylko jak ten ktoś sobie już to coś wymarzone w "międzyczasie" kupi;-))
 
mnie chorobsko dopadlo,gardlo boli ze ledwo mowie i lekko goraczkuje - i wogole ejstem w nie sosie:dry:
zdroweczka:tak:

a wogole to mialam masakryczny sen dzisiaj...ze uciekalam z Milena przed... smiercia :sorry2::shocked2: a ona nas gonila i zabijala innych ludzi ''po drodze''za nami :baffled: porazka sen
sen straszny ale ja sie juz nie boje jak mi sie cos ze smiercia sni. wytlumaczyla mi kolezanka co sie zajmuje troche snami ze "smierc" w snach ma tylko pozytywne znaczenie-zwykle jest to jakas zmiana na lepsze, rozpoczecie nowego etapu. mi sie juz kilka razy przysnila smierc osob ktore znam i wszystkie ciesza sie doskonalym zdrowiem!:-)
czyli Lila cos milego sie wydarzy;-)

taa, slonko to nawet dzis wyszlo no ale teraz znow szaro i buro:blink::dry:
 
Jezusku sprzatam juz 2 h a nic nie widac.............

zaraz musze wywalic te nascie worow ze smieciami............


dobra wracam na pole walki, całuje Lipcoweczki :cool2::cool2::cool2::cool2:;-)
 
w tym roku wyjatkowo robie im prezenty-bo sie wszyscy zjezdzaja.:-) jedna dostaje kolczyki bo chodzilo o drobiazg. druga portki bo mnie prosila o kupienie ich w zarze(u niej na ukrainie nie ma), po prostu nie wezme pieniedzy, trzecia sie wygadala ze uwielbia film "Frida" to dostanie! a kolega dostanie torbe na aparat bo cale wakacje mnie wkurzalo, ze wydal 600euro na sprzet, a potem byl strach go gdziekolwiek zabrac, np na plaze, zeby sie nie stluklo cos, albo piasek nie dostal:baffled:
Pomysł super, tylko skąd ty kobito na to wszystko kasę bierzesz???? Aaaaa, zapomniałam, że przecież masz bogatego kochanka ;-):-)
Jezusku sprzatam juz 2 h a nic nie widac.............

zaraz musze wywalic te nascie worow ze smieciami............
Czyżby się pani Anthea'i naoglądała??????? Coś mi tu pachnie perfekcyjną panią domu :-)
 
Maciek się właśnie zlał w majtki :szok::szok::szok::szok: To chyba protest przeciwko temu, że go matka od rana olewa ;-):-) No, ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że byliśmy na spacerku półgodzinnym. Słonecko piknie świci, ale straaasznie mroźno i wietrznie. Może zmarzł i dlatego się zlał?? :no: Dobrze, że nie na spacerze :-p
 
reklama
Do góry