reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Robiłam dziś z Wami cześć? :confused: Ale jestem zakręcona :sorry2:

Asia, a nie śmierdzi ci on parę godzin po posmarowaniu? Ja to jestem strasznie wrażliwa na zapachy i okropnie mnie drażni zapach jakiegokolwiek barwnika koloryzującego (dopiero po jakimś czasie na skórze jak się utlenia cy cuś). Wypróbowałam już chyba wszystkie dostępne na rynku, ale każdy mi śmierdzi tak samo. :baffled: A też lubię mieć skórę trochę opaloną, no i mam problem, bo mi trudno dogodzić :baffled:

Klaudia, ja mam to samo z zapachami. I mam wrażenie, ze tego zapachu nie ma Dove, wyjątkowo ładnie pachnie przy aplikacji. Ale ono za mocno nie koloryzuje, po tygodniu skóra łapie tylko ładny odblask. Daleko jej do opalenizny, ale nie jest ziemista ;-)
 
reklama
Asia, a nie śmierdzi ci on parę godzin po posmarowaniu? Ja to jestem strasznie wrażliwa na zapachy i okropnie mnie drażni zapach jakiegokolwiek barwnika koloryzującego (dopiero po jakimś czasie na skórze jak się utlenia cy cuś). Wypróbowałam już chyba wszystkie dostępne na rynku, ale każdy mi śmierdzi tak samo. :baffled: A też lubię mieć skórę trochę opaloną, no i mam problem, bo mi trudno dogodzić :baffled:
Klaudia ja mam ten balsam,tylko na noc i powiem Ci,że ma fajny zapach,jak się nim smarujesz.........a jeśli chodzi o zapach po utlenieniu się samoopalacza,ja też jestem wyczulona na niego i po tym balsamie mam wrażenie,że go prawie nie czuć,bynajmniej jest to najmniejszy jaki wyczułam po samoopalaczach:-)
 
Asia, a nie śmierdzi ci on parę godzin po posmarowaniu? Ja to jestem strasznie wrażliwa na zapachy i okropnie mnie drażni zapach jakiegokolwiek barwnika koloryzującego (dopiero po jakimś czasie na skórze jak się utlenia cy cuś). Wypróbowałam już chyba wszystkie dostępne na rynku, ale każdy mi śmierdzi tak samo. :baffled: A też lubię mieć skórę trochę opaloną, no i mam problem, bo mi trudno dogodzić :baffled:

powiem szczerze ze nie zauważyłam, żeby później śmierdział, zapach tego balsamu jest nawet przyjemny, mnie nie przeszkadza...
trochę tylko sie wałkuje, robi takie kuleczki, ale zeby sie tak nie robiło to polecam ostry peeling przed nałożeniem.
Słyszałam, ze jesli sie tak dzieje, ze czujesz zapach mozna sobie nałozyc balsam na noc i po sprawie........
ale moze wtedy łosia bedzie draznił....:sorry2::sorry2:
 
mam wrażenie,że rolety w chacie są zasunięte:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a ja na dzisiaj zaplanowałam sobie sprzątanie szafek w kuchni:dry:,a to jest najciemniejsze(oczywiście oprócz łazienki bez okna) teraz pomieszczenie w moim mieszkanku.........chyba sobie daruję:no::no::no:
 
chyba przytargam choinkę i ozdoby do niej...........zmienie firanki.........i przystroję mieszkanie ozdobami swiątecznymi i lampkami.........zrobi się kolorowo i bardziej przytulnie,a i włącze jakieś tam świąteczne przeboje..........co Wy o tym myśliciew końcu dziś juz 11,a jak jutro bym tą choinke zapaliła,to do Wigilii bedzie 12 dni:happy2::confused::happy2::happy2::happy2:
 
Wiki, Asia, my kupiliśmy te klocki LEGO DUPLO ZIELONA SKRZYNKA NOWOŚĆ /5380/ (278345237) - Aukcje internetowe Allegro
W sklepie te same klocki kosztują 140 zł.
moze te kupie szymonowi?:confused::happy2:

tak tak, ona ma mentol i dlatego tak chłodzi, dlatego może trochę obkurcza naczynia i ujędrnia......
nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia ale ja naprawdę widziałam poprawę w wyglądzie skory.......


aaaa to ja tez napisze, ze od tyg smaruje sie Jonsonem Holiday Skin i naprawdę widzę poprawę koloru skory, wiec polecam na te ciemne dni trochę "sztucznej" opalenizny!
wlasnie zaaplikowalam ta folie spozywcza twoim sposobem i czuc dzialanie! jestem zszokowana!:tak: kupilam wczoraj to jeszcze nie powiem nic o poprawie. za to wczesniej mialam AA jakies serum i widzialam roznice a i owszem. tylko ze to bylo spowodowane tym ze skora byla lepiej nawilzona. mial dosc gesta tlusta konsystencje.
holiday skin uzywalam. rzeczywiscie niezle "barwi". ma dosc specyficzny zapach ale jakos mi nie przeszkadzal bardzo.

ja tez kupiłam i jestem zadowolona, a ten chłodek na udach po jakims czasie bardzo mi sie podoba:cool2::cool2: noi wogóle skóra jest lepiej nawilżona:tak: przedtem miałam jakis balsam z Avonu przeciw Cellulitowi, ale ten z evelin według mnie jest lepszy:cool2:
ja sie juz wypowiadalam. na moje cialo jak do tej pory nic nie skutkuje. ten z Avonu tez mi sie nie podobal, ani Nivea. ale znam osoby ktore sie nimi zachwycaja. to jest chyba indywidualna sprawa. trzeba znalezc cos dla siebie metoda prob i bledow:tak:



Ja tak się załatwiłam na tym bankiecie, na którym byliśmy niedawno:baffled:
no wlasnie co z tym bankietem? nic sie pani nie chwali. ilu adoratorow sie krecilo kolo ciebie? wklej na chwilke jakas fotke:tak:
 
zauważyłam,że w takie dni,jak dziś moja Otylcia szuka ciągle czegoś do zjedzenia............zjadła już półtorej parówki(co normalnie nie zje połowy) i dwa ciastka petitki łódeczki...........właśnie bierze trzecie :sorry2::sorry2:
 
Huraaa, łoś wymienił spodnie i do soboty dostanę nowe w moim rozmiarze :cool2: Na szczęście paragon się znalazł, więc problemu nie było :blink:

Jeśli chodzi o opaleniznę, to ja chodzę od czasu do czasu na solarkę, bo też nie lubię być bladziochem. Nie mogę natomiast totalnie przekonać się do wszelkich samoopalaczy, czy to w kremach czy balsamach :confused: Obawiam się, że będą jakieś smugi albo nienaturalny odcień, że nie rozsmaruję tego jednolicie...sama nie wiem..:confused:
 
powiem szczerze ze nie zauważyłam, żeby później śmierdział, zapach tego balsamu jest nawet przyjemny, mnie nie przeszkadza...
trochę tylko sie wałkuje, robi takie kuleczki, ale zeby sie tak nie robiło to polecam ostry peeling przed nałożeniem.
Słyszałam, ze jesli sie tak dzieje, ze czujesz zapach mozna sobie nałozyc balsam na noc i po sprawie........
ale moze wtedy łosia bedzie draznił....:sorry2::sorry2:
No właśnie, ja się zawsze smaruję wieczorem i potem słyszę "Znowu się posmarowałaś tym czymś?" :-) Dopóki się nie przykryję kołdrą jest ok, ale jak zasłonię ciało i nie ma dostępu powietrza, to jest masakra jak się potem rękę wystawi spod kołdry :no:
chyba przytargam choinkę i ozdoby do niej...........zmienie firanki.........i przystroję mieszkanie ozdobami swiątecznymi i lampkami.........zrobi się kolorowo i bardziej przytulnie,a i włącze jakieś tam świąteczne przeboje..........co Wy o tym myśliciew końcu dziś juz 11,a jak jutro bym tą choinke zapaliła,to do Wigilii bedzie 12 dni:happy2::confused::happy2::happy2::happy2:
Hanti, ja tez mam już ochotę na to, żeby domek przystroić, ale jakoś tak mi się za wczesnie wydaje :-)
 
reklama
Do góry