reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Cześć

Cześć :-)

Gazelko kochana - długich wyspanych nocek Ci życzę, żeby Jagódkowa anemia poszła sobie precz, Maciusiowo-Jagódkowe problemy kupkowe zniknęły a Ty żebyś zawsze wyglądała tak młodo i radośnie jak to opisuje Niania
:tak::tak::tak:

Niuńka
witaj :-)

My tez mamy ta biedronkową- fajna jest bo ma kolorowa plansze :tak:

hmm, masz na myśli tę małą dodatkową :confused: A może jednak macie inny znikopis niż my :confused:

Cześć dziewczyny :happy:
Zastanawiam się czy jest możliwość, aby całkiem nowa mamusia mogła dołączyć do waszego grona?

Daria, 29l, Kraków, córcia Zosia, 2,5roku, mąż Robert, pies Frodo - 5 miesięcy :)

Witam serdecznie, pisz jak najwięcej i jak najczęściej :tak: A skąd jesteś?

Ps. Chyba jutro przenosimy się do nowego biura.............Maciek nie może się już doczekać a ja? :nerd: :confused::szok: Jak ja tam będę parkować :confused::szok: Już raz sobie tam przyrysowałam samochód :zawstydzona/y:
 
reklama
helo
to i ja sie melduje :-)

wczoraj byla u nas rodzinka siora ze szwagrem i dzieciakami pozegnac sie przed wyjazdem do PL na swieta :-(
kurcze sami tu zostajemy i jakos mi przykro kolejne swieta spedzac tutaj :-(
no coz

Asia a ja myslalam ze ty juz dzisiaj do pracy idziesz....no nie ma to jak biurokracja,ale korzystaj z Kubusiem z ostatnich chwil :happy2::happy2:

E-mamo jestem ciekawa czy te fotoalbumy juz do ciebie dotarly?
jestem ciekawa czy ci sie podobaja?co o nich sadzisz?i czy warto? jak juz dojda to daj znac ;-);-) no i szybkiego powrotu do humorku,swieta ida!! :-)

Nenius no nie mow ze wolisz w tej sypialni siedziec noo :-p:-p:-p:-D bo zaczniemy cos podejrzewac :cool2::-D:-D:-D

a ja sie obudzialam z bolem gardla i tak cos czuje ze szybko nie minie :baffled:


co kupujecie dzieciom pod choinke?? macie juz cos wybrane/upatrzone??
 
rowniez witam nowa kolezanke Orzeszka Laskowego :-)
pisz pisz pisz pisz pisz pisz zebysmy mogly cie lepiej poznac ;-)

Niunka witaj po przerwie
i tez pisz pisz pisz czesciej :-)

a moja Hanulka dzis skonczyla miesiac zycia
qrcze jak ten czas zlecial :shocked2::szok::szok:
wczoraj rodzinka jej nie poznala:-D
Hania sie bardzo zmeinila
no i...robi sie do mnie podobna :-):-):-):-)
 
Hej...:-)
No jednak niektóre z Was mnie pamiętają:tak:;-)

Co u nas....leci pomalutku...dzieciaczki dotarły się i potrafią spokojnie i bez awantur sie ze sobą bawić, nie chorują jak wcześniej, za to guzy i siniaki są na porządku dziennym. W tamtym tygodniu zaliczyliśmy wizytę w szpitalu i szycie głowy u małego....traumatyczne przeżycie jak dla mnie:sorry2:

Ja wciąż się uczę, pomalutku leci, kończę też kurs na tipsy, a po nowym roku zaczynam robić prawko:tak::tak:
No to tyle u nas
 
co do prezentu to ja Oliwierkowi kupiłam tak wychwalany na BB znikopis Fisher Price
a Wiki jak na razie płyte i nadal myślę
a co kupujecie dla łosiów?
 
E-mamo jestem ciekawa czy te fotoalbumy juz do ciebie dotarly?
jestem ciekawa czy ci sie podobaja?co o nich sadzisz?i czy warto? jak juz dojda to daj znac ;-);-) no i szybkiego powrotu do humorku,swieta ida!! :-)


Tak, mam już w domu większą część albumów. Są rewelacyjne, śliczne, super !!! naprawdę polecam:tak:
Najbardziej mnie cieszy fakt, że mam wszystkie najfajniejsze zdjęcia od razu ułożone chronologicznie i opisane, czyli cała robota z wklejaniem do tradycyjnych albumów odpada.
Dzięki za życzenia;-)
Jakoś takoś dodupnie jest, ale to minie prędzej czy później....:sorry2:
 
1. Nenius no nie mow ze wolisz w tej sypialni siedziec noo :-p:-p:-p:-D bo zaczniemy cos podejrzewac :cool2::-D:-D:-D

2. a ja sie obudzialam z bolem gardla i tak cos czuje ze szybko nie minie :baffled:


3. co kupujecie dzieciom pod choinke?? macie juz cos wybrane/upatrzone??

1. no cóż................:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:, a tak poważnie to fajnie jest bo jak nie ma akurat nic do roboty to mogę z przyjaciółką poplotkować :-), zjeść dobrą zupkę albo ciacho :-)

2. to dużo zdróweczka życzę!!!!!!!!!!! I wszystkim innym chorowitkom też!!!!!!!!!!!!

3. Mamy już puzzle :-):-):-):-):-) (to hicior ostatnich czasów :tak:) + książeczka. Może coś jeszcze dokupię...
Najgorsze jest to, że teściowa mnie wczoraj obarczyła kupnem prezentu od niej (a ona mi zwróci pieniądze) no i chcąc nie chcąc chyba sie będę musiała wybrać do Warszawy do jakiegoś Centrum Handlowego :baffled:. Generalnie to ja zakupy uwielbiam tylko, ze teraz to pewnie będą straszliwe tłumy tam :baffled::baffled::baffled:



a moja Hanulka dzis skonczyla miesiac zycia
qrcze jak ten czas zlecial :shocked2::szok::szok:
wczoraj rodzinka jej nie poznala:-D
Hania sie bardzo zmeinila
no i...robi sie do mnie podobna :-):-):-):-)

no to wszystkiego naj dla Was z tej okazji :-). Rzeczywiście strasznie szybko ten czas leci :tak:.

Nenius, Orzech Laskowy tzn. Daria jest z Krakowa:-p

Ups, no ja po prostu ślepa jestem :zawstydzona/y:

Hej...:-)
No jednak niektóre z Was mnie pamiętają:tak:;-)

Co u nas....leci pomalutku...dzieciaczki dotarły się i potrafią spokojnie i bez awantur sie ze sobą bawić, nie chorują jak wcześniej, za to guzy i siniaki są na porządku dziennym. W tamtym tygodniu zaliczyliśmy wizytę w szpitalu i szycie głowy u małego....traumatyczne przeżycie jak dla mnie:sorry2:

No to tyle u nas

Ups, mam nadzieję, że już jest ok.

co do prezentu to ja Oliwierkowi kupiłam tak wychwalany na BB znikopis Fisher Price
a Wiki jak na razie płyte i nadal myślę
a co kupujecie dla łosiów?

hmm, pojęcia nie mam :nerd:, muszę go podpytać...
 
Czołem :happy2:

Jak tam po weekendzie? Brzuszki napełnione? (mój tak), nastroje dobre? (mój :tak:), ramionka przez łosiów wyściskane? (moje :tak::-p:tak:)

U nas weekend pod znakiem miłości i znajomych (nie łączyć jednego z drugim :-p;-)) Zaliczyliśmy też zakupy (mam śliczną nową bieliznę :sorry2: ), a dzisiaj zamierzam upatrzyć sobie fajne dżiny i kupuję w Mustangu zajefajny pasek. Wczoraj tak długo się zastanawiałam czy go wziąć (ze względu na kosmiczną cenę :szok:), że w końcu panie zamknęły mi sklep pod nosem :dry: Ale łoś obiecał, że mi go dzisiaj kupi :rofl:

Jeśli kogoś interesuje moja dieta , to przyznam otwarcie, że w ten weekend zrobiłam sobie na nią dyspensę ;-). Zaopatrzyłam się bowiem w nowy karnet na aero bez ograniczeń w którym jest też sauna i od stycznia narzucamy sobie z kumpelą ostry reżim- będziemy chodziły się gimnastykować i pocić conajmniej trzy razy w tyg.
Poza tym, wczoraj przebierając się w sklepowych przymierzalniach po raz pierwszy od dłuższego czasu spojrzałam na swoją figurkę przychylnym okiem :sorry2:, więc chyba widać pierwsze nieśmiałe efekty mojej pracy :ninja2:;-)

Edytko, pisałas o dentyście? Idziesz z Julką pierwszy raz? Czy to jakaś kontrolna wizyta czy jest jakiś inny powód? Kurcze, wiecie że młody jeszcze nie był u zębologa? :zawstydzona/y: Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, ze ma bardzo ładne, białe i proste ząbki, bez żadnych przebarwień i podejrzanych zmian. Ale wiem, że i tak powinnam się w końcu wybrać. jak jest u Was? :nerd:

Asia zdrówka :happy2:

Elf, zdrówka dla małej. Kornel też miał znowu katar i zaczął pokasływać, ale od razu ruszyliśmy z nasivinem i inhalacjami. Mamy sukces, bo choróbsko się nie rozwinęło :happy2:
A co może oznaczać krew w nosku? Czy to może mieć związek z katarem albo podrażnieniem śluzówki? Ostatnio zauważyłam ją u małego dwa razy :confused:
 
reklama
Hej Niuńka :-):-):-)

Laski, co to ten znikopis, dajcie jakieś namiary, nie bądźcie takie :sorry2:

A z nowych zabawek młody dostał tablicę z kredami i garaż dwupoziomowy (winda, zjazd, miejsca parkingowe i inne bajery). Fajna sprawa dla małych automaniaków takich, jak mój :happy2:
 
Do góry