reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
qrcze moge zyc bez kalendarza.......
ten suwaczek z terminem @ jest niezawodny.......
sprawdza sie co do dnia :-):-):-):-)

Cześć południowo:-)

Joasiu, ja chyba też sobie sprawię taki suwaczek...przyda się jak nic:rofl2::rofl2:

już mam...hihi....
Hihi czyli teraz nie bedzie dla nas tajemnica kiedy Joasia i Anusia mają @ :sorry2::sorry2::-p;-)

cześć laski :-):-):-)
 
Cześć dziewczyny :happy:
Zastanawiam się czy jest możliwość, aby całkiem nowa mamusia mogła dołączyć do waszego grona?

Daria, 29l, Kraków, córcia Zosia, 2,5roku, mąż Robert, pies Frodo - 5 miesięcy :)
 
Pierwsza:-)
ale pustki przez weekend, laski gdzie się podziewacie:eek::eek::szok:

u nas szaro, buro i ponuro...na szczęście nie pada:tak:


Witaj orzeszku laskowy:-) skąd taki nick ??
opowiedz cos więcej o sobie:-)
 
hej hej lipcoweczki :-):-):-)

uuu nieładnie tak zaniedbywac BB,. ja sie juz poprawiam :-p:sorry::sorry:


wstałam chora, katar a w gardle przysłowiowa klucha, chyba mam lekkie zapalenie gardła, szpikuje sie właśnie lekami, bo jak wiecie nie mogę być teraz chora :tak:;-);-)

siedzę od rana jak na szpilkach, czekam na wiadomości z UP, nie wiem czemu te wszystkie procedury tak długo trwają :eek::eek: chciałabym juz dzisiaj podpisac ta umowe.......

elf jak tam odliczanko??

witam rowniez nowa kolezanke lipcowke:sorry::sorry::sorry:
 
reklama
Witaj orzechu laskowy :-)
hi hi fajny nick :tak::tak:;-)

U nas nadal sytuacja ta sama- Nisia ma katar :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: juz mam dosyć :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Poza tym sprzątam i odliczam sobie :tak:
tra la la :-):-):-)
 
Do góry