reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Iwon my mamy ten znikopis co Hanti pokazuje i jest super!
Mila go dostala od kogos z pracy Karola z okazji przyjazdu tutaj

drogo kosztuje ale jest bombowy,zupelnie inny od tych co mialysmy wczesniej,najbardziej dzieciakom podoba sie ze jak sie chce zmazac to w dol trzeba samemu pociagnac ale w gore automatycznie samo ''leci''
 
do jutra Nenius

ja tez sie zbieram,swoje odpoczelam przed kompikiem a teraz lece do kuchni a potem na prasowanie

papaa
 
Lilka- wkleiłam na zwierzakach;-)

Edzia, rozumiem Twoją nerwicę, bo mnie też parę razy coś trafiało, jak się nagimnastykowałam w kuchni, a bąbel wygiął się w pałąk na sam widok talerza nawet nie racząc chociaż spróbować moich specjałów :angry: Np. ostatnio zrobiłam super smaczną gęstą grochówkę, a na drugie schab duszony w sosie grzybowo-pieczarkowym z lanymi kluseczkami. Gówniarz mały nic nie ruszył :baffled::sorry2:

u mnie to stan permanentny:shocked2:
Teraz stwierdziła ze to pizza a nie makaron i też nie je:no:

Hihi, wrzucę w pierwszej wolnej, Aj promys ;-)

no dobra to Cię trzymam;-);-)
 
Ja wogóle nie czuję tej przedświątecznej atmosfery, nawet tej bieganiny, na spokojnie robie porządki w domu, ciastek nie piekę :-p zamówiłam u kucharki weselowej 2 kg...chyba nam tyle straczy:cool2: poza tym jakoś nie cieszę się na te święta, w sumie wcale nie wiem dlaczego:-:)-(
 
dentystę zaliczyliśmy jeszcze na koniec wakacji,poszłam z Otylcią przy okazji mojej wizyty.........najpierw jej opowiadałam,jak to będzie i co pani doktor zrobi,doktorka dała Otylci pobawic się lusterkiem dentystycznym,zrobiła jej przejażdżkę na fotelu i skutek był taki,że Otylcia nie chciała wyjść z gabinetu..........po wizycie wszystkim w domu sprawdzała zęby bronią z bionicla Damianowego(podobne do lusterka):-p:tak::-)
 
Ja wogóle nie czuję tej przedświątecznej atmosfery, nawet tej bieganiny, na spokojnie robie porządki w domu, ciastek nie piekę :-p zamówiłam u kucharki weselowej 2 kg...chyba nam tyle straczy:cool2: poza tym jakoś nie cieszę się na te święta, w sumie wcale nie wiem dlaczego:-:)-(

a ta róża i czekoladki?:-p;-):confused: hmmm wiesz coś więcej :-p?
 
To muszę się rozejrzeć w tesco, bo do Biedronki mi nie po drodze ;-) Albo wyślę łosia (te tłumy..;-))

Iwon w Tesco było kilka znikopisów w różnych cenach,więc na pewno coś kupisz,bo ten co akurat wkleiłam jest dość drogi........a co do tłumów w sklepach przed świętami,to ja ich też nienawidzę,a w tym roku sama z dziećmi muszę zrobic świąteczne zakupy:baffled::-:)zawstydzona/y::no:
 
reklama
hello, wpadam przywitac się. Ja w biegu. Qrcze, jakies prezenty trzeba kupic, tylko kiedy???

Niunka, super że przypomnialas sobie o nas ;-):-):tak:
 
Do góry