reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
hello kochane:-)

zaglądam tak na minutkę;-)odchaczyć listę,na dłużej zagoszczę,jak już pojedzie łosiek,czyli popołudniu/wieczorem:-p:tak:;-)
 
Dziń Dybry!

Julka zjadła całego banana na śniadanie :szok::szok::szok::szok::szok:
Pewnie jest to skutek głodówki jaką sobie narzuciła w ostatnim tygodniu:eek:.
U nas bez fajerwerków. Na linii "łoś-ja" pewne zakłócenia:crazy:.
Jutro odbieramy samochód, w końcu:sorry: ileż można czekać?
W niedzielę wyjazd do mojej mamy a mama chora, sama nie wiem jak to będzie:nerd:.
Łoś ma anginę a my z Julką nie dajemy się jak możemy:zawstydzona/y:.
No i mam już prawie komplet fotoksiążek, ostatnie dwie będą jutro. Najbardziej się cieszę, że udało mi się urwać stówkę ze zlecenia "za czekanie" :laugh2:.

Co tam jeszcze...
Witamy nową mamusię- orzechową Darię:laugh2:
 
Zdrówka dla chorowitków małych i dużych:tak::tak:

Ja dziś idę z Julką do dentysty, ona na kontrolny przegląd a ja na dokończenie ostatniego zęba, a późnym wieczorem jadę do ginki na cytologię i te sprawy...:confused2:
 
reklama
Do góry