reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Klaudia martynia śpi identycznie
a w dzień jeśli przedłuży spanie nawet do 4 godzin nie wybudzam !!!

nadal nie:no: odpieluszkowane
jak jest ciepło to mała ma same majteczki jak chce siusiu to woła o pieluszkę
nadal wielkie NIE dla nocnika

a do groty solnej chodziłam z malutką jak miała pół roczku
polecam:tak:można się fajnie zrelaksować
 
reklama
cichutko Wam zazdroszczę nocniczków
ale nie będę na siłę tego robiła

za m-c przedszkole może tam przykuma jak zobaczy inne dzieci

co oczywiście nie oznacza że nie próbuję
rozmawiamy o tym codziennie:tak:
i ustalamy ważne fakty :evil:pielucha dla małej dzidzi ,martynia już duża itd..

zobaczymy:blink:
 
Dzieki niesia :elvis:. To miłe bardzo choć moim zdaniemto zdjęcie jest okropne, jestem na nim sztuczna:confused2:, a ten tekst tez pozostawia wiele do życzenia :no2::ninja2::unibrow:
droga NiaNiu chcialam ci powiadomic ze sierpniowe wydanie olivii mozna zakupic rowniez na mykonosie co oznacza ze zaczelas miedzynarodowa kariere!;-)

nie przejmuj sie kochana ze bzdury wsiowe napisali albo ze zdjecie nienajlepsze wybrali. oni sie na tym najnormalniej nie znaja!:tak:
co do tekstu, to ja sie kiedys troszke bawilam w modeling i takie tam i nie uwierzylybyscie jakie bzdury wypisuja i wymyslaja a my sobie nie zdajemy z tego sprawy (szczytem dla mnie byl reportaz w programie uwaga w tvn. byl o smierci brata mojej kolezanki i takich bredni to bym nie wymyslila jakbym 100 lat dumala w jaskini!:no:).
a odnosnie zdjecia to tez nie lepiej. ten moj niedoszly ukochany robi zdjecia do voyagera greckiego. pomagalam mu juz przy trzech sesjach. byly zdjecia ze mi dech zapieralo a po przeslaniu do redakcji ukazywaly sie takie przecietne albo i kiepskie.:no: nie mam pojecia jakim kluczem oni mysla?

a tam musze jakąś orzechową babe upichcić albo cuś :-D:-D:-D:-D:-D

moze sernik w stylu greckim z philadelphia?? jak jestes zainteresowana to ci przesle przepis:tak:
Osobiście to uważam, że danej osobie rodzą się dzieci określonego typu. I jesli pierwsze było nieśpiące, to drugie tez takie będzie. Bo w zasadzie czemu mialoby byc inne? Wiele zalezy od trybu zycia matki w ciąży. No i skoro Maciek był kłopotliwy ze spaniem, to boję się, że Jagódka tez nie będzie zbyt namiętnie leżakować. A jak będzie - opowiem w listopadzie :-D
oj moja mam by sie nie nie zgodzila!:-D
moja mama-dziala jak mis brunatny w czasie zimy
moja starsza siostra-dramat. 45minut usylpiania, 15 minut snu
ja- w normie sie mieszcze. z lekim naciskiem na spiocha
moja mlodsza siostra- jak od ramki odrysowana
 
Witam wieczorkiem:-)
może wkońcu ida mi się poczytać, co się dzisiaj działo, bo w pracy urwanie głowy:dull:
właśnie zrobiłam kotlety z cukinii...pierwszy raz, ale jakoś mi to nie podeszło, posoliłam ile się tylko dało, ale jakoś to nie mój smak, wolę schaboszczaka:rofl2:
 
Osobiście to uważam, że danej osobie rodzą się dzieci określonego typu. I jesli pierwsze było nieśpiące, to drugie tez takie będzie. Bo w zasadzie czemu mialoby byc inne? Wiele zalezy od trybu zycia matki w ciąży. No i skoro Maciek był kłopotliwy ze spaniem, to boję się, że Jagódka tez nie będzie zbyt namiętnie leżakować. A jak będzie - opowiem w listopadzie :-D


Chyba coś w tym jest;-) MOja szwagierka ma 2 córeczki, jest między nimi rok różnicy i obie mało spały, obie miały kolki przez pierwsze pół roku życia, wogóle ich wychowanie na początku było praktycznie takie samo, powtórka z rozrywki:confused2: A jaki tryb życia prowadziła szwagierka....non stop w ruchu, w samochodzie w rozjazdach, nie umiała wysiedziec jednego dnia w domku, więc może dlatego dziewczynki jako niemowlaki były takie niespokojne......to oczywiście nie jest reguła, ale ich przypadek daje do myślenia;-) ale filozofia...moja na dodatek...:szok::rofl2::rofl2::cool:
 
A może jak i łoś wyoczy dupsko w zimnym morzu to Mu chrapanie przejdzie? :rofl2:
jemu to chyba już nic nie pomoże :no::szok::wściekła/y::rofl2::rofl2:


a najlepsze jest to,że głoszą ladną pogodę i ciągnie mnie nad ten nasz Bałtyk jak cholera:tak:już sama nie wiem co robić, bo urlop mogę jednak wziąść, bo klamka jeszcze nie zapadła na amen:confused2:
Help me....:sorry:

NIe myślę o sobie, a tym bardziej o R,. ale chciałabym widziec dawidka jak bawi się na plaży, robi babki z piasku....noi non stop ucieka mi do morza, a ja biegne za nim,żeby przypadkiem sie nie zamoczył i nie przeziębił, bo podobno woda ma tam 15 stopi....łaaaaaaa.....już na samą myśl mi zimno :-/
 
Ponoć te gorące źródła to rewelacyjna sprawa:tak:


To jest super sprawa:cool2:
byłam 2 lata temu na słowacji w Rajeckich Teplicach i było super, a 4 lata temu w Budapeszcie, tam to dopiero jest raj:cool: Zresztą na słowacji jest bardzo dużo takich zródel, niektóre specjalnie przygotowane pod dzieci z różnymi atrakcjami typu zjeżdzalnie, brodziki,zabawy itd...ja mam to 2 godzinki od domu jadąc autkiem, więc może zamiast bałtyku taki wypad:confused: Chociaz będe miała pewnośc ,że wymoczę dupsko w ciepłej termalnej wodzie, a nie lodowatym morzu:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Do góry