reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Właśnie wycofałam swój urlop, nie jedziemy nad morze i stwierdziłam,że wole chodzić do pracy niz siedziec w domu i sie wkurzać:confused2: Wyrobie w ciągu tego miesiąca dowód osobisty dawidkowii pojedziemy we wrześniu na gorace żródła na słowację. Chociaz będe miała pewność,że będziemy się taplac w ciepłej wodzie;-)


A wogóle to siedze w robocie i nie mam na nic czasu, kierownik łazi i zagląda, więc nawet nie moge nadrobić BB:wściekła/y::wściekła/y:

Myślę, że to dobra decyzja :tak: Troszkę poczekacie ale urlop będziecie mieć bardziej udany.

Ps. Tylko co z jodem :confused:;-)
 
reklama
może grota solna??
laski wiecie moze jak to działa na małe dzieci i czy moga chodzić na takie seanse w grocie?


Na pewno moga chodzic na takie seanse :) My z Mackiem chodzilismy gdy mial 8-9 miesiecy i to bylo super. Maly bawil się solą, wymasowal cale cialko (bo ta sol często jest gruba, a dzieciak czuje sie tam jak w piaskownicy i caly sie tarza). A czasem zupelnie sie wyciszal i słodko zasypiał :-)

Ja po pierwszym pobycie w grocie solnej miałam takie lekkie mrowienie w calym ciele. Dziwne, ale przyjemne uczucie :)

Co do jodu - najlepiej chyba działa nad morzem raniutko i w porach chlodnych. O ile pamiętam najkorzystniej go wdychac po sztormie. Tak wiec wyjazd jesienią nad morze bylby calkiem trafiony. A może jak i łoś wyoczy dupsko w zimnym morzu to Mu chrapanie przejdzie? :rofl2:
 
hmmm pojęcia nie mam ale................wiesz co zdaje mi się, że Agnieszka Ratajczak zamieszczała kiedyś zdjecia swoich chłopaków właśnie z groty solnej w Ciechocinku, czyli chyba można :confused:
 
Tak myślalam, że to przeczytasz, hihih

Osobiście to uważam, że danej osobie rodzą się dzieci określonego typu. I jesli pierwsze było nieśpiące, to drugie tez takie będzie. Bo w zasadzie czemu mialoby byc inne? Wiele zalezy od trybu zycia matki w ciąży. No i skoro Maciek był kłopotliwy ze spaniem, to boję się, że Jagódka tez nie będzie zbyt namiętnie leżakować. A jak będzie - opowiem w listopadzie :-D
Czyli sielanka:tak::tak:;-);-);-):tak::tak:
Mateusz od pocżatku nie miał jakiś większych problemów ze spaniem w nocy, więc powinno być rózowo:-):-):tak::tak::-p:-pAle mi będzie dobrze, co?:cool2:
No, ale jak będzie naprawde-też opowiem w listopadzie;-):tak::tak::tak:

Właśnie wycofałam swój urlop, nie jedziemy nad morze i stwierdziłam,że wole chodzić do pracy niz siedziec w domu i sie wkurzać:confused2: Wyrobie w ciągu tego miesiąca dowód osobisty dawidkowii pojedziemy we wrześniu na gorace żródła na słowację. Chociaz będe miała pewność,że będziemy się taplac w ciepłej wodzie;-)
Ponoć te gorące źródła to rewelacyjna sprawa:tak:
hmmm pojęcia nie mam ale................wiesz co zdaje mi się, że Agnieszka Ratajczak zamieszczała kiedyś zdjecia swoich chłopaków właśnie z groty solnej w Ciechocinku, czyli chyba można :confused:
MOżna na 100%
 
Ja Macka niestety dobudzam, ale potem jest marudny, płaczliwy i ciężko z Nim wytrzymać. Już chyba lepiej niech śpi długo w dzień i krocej w nocy.

U nas identyko :rofl2: Zawsze, gdy młody za długo przyśpi i zostanie wybudzony jest okropnie markotny i wkurzony. PMS jak w mordę strzelił (Klaudia) :cool2::-p

Co do odpieluchowywania, artykułów nie czytałam, ale intuicja (wolę taki argument, niż inny-lenistwo :zawstydzona/y::-p) kazała mi wstrzymac się do momentu skończenia przez Kornela dwóch lat. No i zamierzam na dniach rozpocząć akcję 'No more pampers' :dull:
 
reklama
Laski pamietacie jak ostatnio Antija w TVN Style chowała rzeczy w worki próżniowe ? :cool2: Takie co odsysała powietrze odkurzaczem :cool:
No to ja takie worki znalazłam:tak::tak:
Kiedys pracowałam w Tchibo, teraz pracuje tam mój brat wiec jakby ktos bardzo chciał a sklepu nie miałby w poblizu to moge kupić :cool2::cool2::cool2:

o tu
Tchibo. Co tydzień w nowym świecie
 
Do góry