reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Frida, ja tez dzisiaj pomidorową robię :) Męzul wyjechał, a on nie przepada za zupami, więc wykorzystuję okazję :) Pewnie będę ją jeść cały tydzień, ale co tam, odrobię zaległości :D
 
reklama
Sylwia jade do ciebie na obiad!!!!! ;D ;D
uwielbiam sos koperkowy i fasolke szparagowa,ale jest strasznie droga!! ponad 20zl kg
 
Ja tez mam karte ruchow i to juz od miesiaca-w czym jeden caly tydzien opuscilam bo mi sie zapomnialo o taj karcie ::)A dzis wyjatkowo dzidzia dopiero 2 razy sie ruszyla.Pewnie odsypia bo wieczorem to  mi dala popalic ;D
 
Lilka, dziewczyny tu kiedyś pisały, żeby narazie nie stosować żadnych płynów do płukania, wystarczy sam proszek. Ja wyprałam w samym proszku i choć wydawało mi się, że ciuszki są szorstkie, to po wyprasowaniu zmiękły.
 
Frida do zupy pomidorowej poasuja nalezniki,pierogi.
ja do pomidorowy robie zawsze racuszki z jablkami ;D
 
Lilka ja wyprałam w tym do białego wszystkie ciuszki i nic się nie stało dwa razy wypłukałam i wyprasowałam.
Może rzeczywiście racuszki zrobię.
 
Aha ,jeszcze jedno kobitki macie takie skurcze w pachwinkach w krzyzu promieniujace az do ud ,bo mnie jak taki chwyci to nie wiem czeko sie czymac a potem to mi sie nogi tak czesa ,ze dojsc na lozko nie moge,oj ,oj czuje przedsmak porodu!
 
reklama
Do góry