reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
z tego co pamietam to Tusi Maja jest już duża... wiec chyba nei bedzie problemu jeżeli urodzi sie troszke wcześniej...
 
Racja Majeczka ma chyba 3300-to kawal smoka z niej ;) :laugh:.Ja sie urodzilam w terminie i mialam 2800 :).
 
Pozdrowionka dla Tusi
Dziewczynki ,czy macie tez takie dosc obfite uplawy Bialo-zoltawe ,bo ja bez wkladek higienicznych to nigdzie nie wychodze bo jestem mokrusienka .Ostatnio moj gin przepisal mi globulki zebym czasem nie dostala jakiegos zakazenia grzybicznego.
 
ufff ro związałyście moją zagwozdkę ostatnią ihihihi :-) ja też ostatnio mam taką wydzieloine dziwną i już się zastanawiałąm czy mi sie jakieś wody płodowe nie sączą....
 
reklama
hej dziewczyny
czytam a tu same nowosci :D

Skarbus GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Biedna Tusia,dolanczam do caluskow i pozdrowien
A mi doktorka dala taka karte do kontroli ruchow malej i teraz bzikuje przez to,bo zazwyczaj juz do 9.30 moglam odnotowac 10ruchow a dzisiaj narazie tylko 3..........
ech........znowu mam schizy ;D ::)
 
Do góry