reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

No właśnie, ile z was notuje ruchy? Bo moja lekarka nic mi takiego nie kazała robić. Z tym że mały jest dość ruchliwy i praktycznie cały dzień go czuje co jakiś czas.
 
reklama
Dołączam się do pozdrowień dla Tusi
i Skarbus gratulacje!!!
ja to jestem przerazona ze już się zaczyna wśród lipcówek, niby każda wolałaby mieć juz za soba poród ale w sumie tak też jest dobrze ;) tzn w ciąży... hihi
 
Klaudia, ja mam to samo lekarz nic nie mowil ale mam taka wiercipiete ze chyba nie ma takiej potrzeby, choc ostatnio kolezanka wystraszyla mnie ze 10 ruchow to powinno byc na godzine, ale to chyba przesada...
 
Sylwia! W sumie fajnie jest być w ciąży :) Ale im bliżej końca, tym bardziej chce mieć to już za sobą a dzidzię mieć przy sobie. Szczerze mówiąc, to trudno jest mi sobie wyobrazić to nasze życie po porodzie, tzn. wiem jak to będzie, ale jeszcze nie czuję tego klimatu :D

Co do ruchów, to tez słyszałam, że ma być 10 na godzinę, ale nie na każdą godzinę :) Najlepiej jest podobno mierzyć po jedzeniu. U mnie po jedzeniu, to mały rozrabia całą godzinę :D
 
Sylwia glupoty ci kolezanka nagadala
te 10 ruchow to prez caly dzien trzeba naliczyc
tzn.od 9 rana do 21

moja malutka tez jest ruchliwa ale jak juzmi to dali to odnotowuje

co robicie na obiadek? bo ja nie wiem juz....
 
Ja też nie notuję a jak moja mała się mała wierci to się kładę i czakam cała w nerwach. Ale ona rozumie mamusię i zaczyna kopać i wypychać się.
 
Gazeleczku super pomysl z ta listą, ja to mam przeczucie ze lakrz mi sie rabnal z terminem i ze zostane sierpnioweczką, choc termin mam 21 lipca
...co do ruchow to tez tak mi sie wydaje, ale zatem nie mam pwoodow do obaw  :)
 
reklama
a ja dzisiaj kupuje proszek do prania JELP(pisalyscie ze ponoc najlepszy-choc najdrozszy) i piore ciuszki bo czuje sie taka niespokojna wiedzac ze nie mam zapiete wszystko na ostatni guzik

ten JELP jest do bialych i do kolorowych ubran,ja kupuje do bialych ale kolorowe ciuszki tez w nim wypiore-czy cos sie moze stac tym kolorowym ubrankom?

no i zauwazylam w sklepie ze sa specjalne plyny do plukania dla dzieci LOWELLA czy jakos tak???
 
Do góry