reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

SKARBUŚ GRATULACJE!!!!!!
Nam wlasnie naprawili net - wiec jestem - jeszcze dwa w jednym ale juz czuje sie coraz gorzej - kości łonowe jakby miały sie rozpaść no i te noce nieprzespane - troszke was poczytałam i widze ze nie jestem sama wiec jest lżej:)
Dzisaij pakuje torbę bo lista jest długa i chcociaż te grubsze rzeczy sapkuje:)
Trzymam kciuki za nasze Mamusie w szpitalach i wracam do nadrabainia ( chociaz nie wiem czy mi sie uda bo jestem jakis tydzien do tyłu)
 
reklama
duuuużo zdrówka dla skarbusia i różyczki i ogromniaste gratulacje :)

a tak wogóle to witam dziewczęta w pochmurny poniedziałek
ja właśnie po sniadanku i zmykam znowu do wyrka, odpoczywać i się oszczędzać, bo pachwiny coraz bardziej bolą :( i maleństwo się wierci, może domaga się jakiejś baji więc zabieramy się za kubusia puchatka :)
miłego dzionka
 
Skarbus GRATULACJE!!!
narodziny2.jpg
 
Gazelaczku juz tez spogladnelam na nowy watek..
Az mi sie lezka w oku zakrecila" nasze "pierwsze malenstwo ;) :laugh: ;D
 
Nowe informacje od Tusi

"Pozdrowienia dla wszystkich.
Jest sama na patologii ciąży jedne poszły rodzić a inne wypisali a mi powiedzieli ze nie donosze ciąży rozwiążą mi wcześniej cc chyba że mi się unormuje ciśnienie w co sama wątpię bo tylko leżę łykam pełno leków a ciśnie nie najniższe mam 140/100. tak to najcześciej 170/110. Mam gestozę. Trzymajcie się cieplutko ja na pewno szybko nie wyjdę a może jak tak to już z Majeczką. Buziaki."
 
O rany, biedna Tusia! Musi jej tam być smutno tak samej :( Frida, prześlij jej od nas gorące pozdrowienia i całuski dla Majki.

No to wygląda na to, że z części lipcówek zrobią się czerwcówki.
 
reklama
Do góry