reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Skarbuś, gratulacje!!!!!! No i czekamy na relacje z porodu i zdjęcia malutkiej :)
Ja dzisiaj miałam pobudke o 4.30, bo męzulek jechał do tej Warszawy. Wróci dopiero pod koniec tygodnia, a ja juz tak za nim tęsknię :( No ale przynajmniej mam Kajtusia ze sobą :)
 
reklama
Gratulacje dla Skarbusia i Rozyczki!!!!
Ja tez czekam na zdjecie malenstwa!
A tak poza tym to witam wszystkich w poniedzialek ;D
 
GRATULACJE DLA SKARBUSIA I RÓŻYCZKI!

Witam wszystkich w pochmurny poniedziałek. Dziewczyny, czy któras wie, jak to jest z tymi bólami pachwin? Słyszałam,że jak zaczyna tam boleć, to równo dwa miesiące do porodu zostały... Mnie boli od ponad miesiaca, ale ostatnio tylko jak się przekręcam z boku na bok na łożku. Bo to, że boli, to chyba nie jest objaw rozwarcia jeszcze czy coś? Z drugiej strony, jak zaczęło mnie bolec, to zbiegło się ze skracaniem sie szyjki... Chyba muszę tę torbę do szpitala zapakowac już ;)
 
hmmm...Wiki no nie wiem  czemu ale nie łykam witaminek...sama troche się boje  brać bez zezwolenia lekaża,a wyniki badań miłam takie ,że lekarz kazał brać żelazo...wogule jakieś takie nie nasze Polskie tylko szwedzkie żelazo... :)może teraz jak pujde to coś mi zapisze....z synkiem przez całą ciąze ani razu nie brałam żadnych witaminek...więc nie dziwi mnie  zabardzo to ,że teraz nic nie biore....

 
Dziewczyny, założyłam nowy wątek o naszych dzieciach. Nie wiem czy taka forma Wam odpowiada, ale chyba fajnie by bylo żeby wpisywać Mamy i Dzieci wyraźnymi kolorami, albo założyć jedną wielką listę [taką jak Asiołkowa], żeby można było na bieżąco dopisywać nowe dzieci.

Skarbuś, a jaka jest data urodzin Różyczki?
 
Gazelaczku, już zerknęłam na listę. Super pomysł :)
Damayanti, co do tych bóli pachwin, to mnie też pobolewają, zwłaszcza w nocy, jak się właśnie przekręcam z boku na bok. Ale zaczęły mi się stosunkowo niedawno, więc z tymi dwoma miesiącami do porodu, to chyba nieprawda :) bo moja ciąża by trwała 10,5 miesiąca :D Chociaż wszystko możliwe, bo własnie przeczytałam opis Alki w watku o rozstępach i Alka tam napisała, że jest w 30 miesiącu :D Alka gratulacje!!! Pobiłaś nawet słonice :)
 
Cześć dziewczyny po weekendzie.

Ja chyba też już nmusze torbę zapakować bo właśnie zaczyna mi się 36 tydzień ::)

Wielgachne Gratulacje dla Skarbusia i Różyczki
 
reklama
Do góry