reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

hej laski - U R O D Z I L A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niespodziewanie, nieoczekiwanie, przez co ledwie zdazylam na porodowke, ale wszystkiego razem nacierpialam sie moze z 1,5 godz!

Jak to zrobilam - opisze jak sie wyspie, a na razie doniose, ze moja malenka Rozyczka jest najmniejsza na oddziale, ma 53 cm, wazy 2970 i ma dlugie czarne wloski. Po prostu przesliczna!!!!!!!!!!
 
reklama
Skarbus!!!! graaaaaatulacje!!!!!!!!

rany!!! jak fajnie!!!! odpoczywaj duzo!!!! i wracaj do formy!! ucaluj malenstwo i spijcie dobrze!!!!
a tak wczoraj sobie o Tobie myslalam ;D
duuuuuuuuuuuza buzka :-*
 
Skarbus FELICITACION!!! GRATULACJE

Troszke Ci zazdroszcze ze juz masz swojego dzidziusia przy sobie. Zycze duuuuuuuuuuzo zdrowka no i sily na najblizsze dni i tygodnie
 
Cos mi z kolorkiem nie wyszlo :mad:
Alka no tez tak po cichutku licze ze dziewczyny porodza przed nami i zdadza nam relacje i my z mniejszym strachem pojedziemy na porodowke :p
 
Ja juz nie spie od 4rano i tak sie blonkam po chaie troche ,moze sie jeszcze uspie.
Wielkie gratulacje dla Skarbusia ,tylko jej pozazdroscic ,ze juz ma mala przy sobie i ,ze tak szybciusko urodzila :)Ja juz tez chce
pozdrowionka i milego dzionka
 
dzień doberek babeczki :)Na wstępie Skarbuś wielkie gratulacje i buziaczki dlawas obu!!!!!!
Ja też już nie śpie ...to znaczy jak zawsze przz całą nocke spałąm może jakieś 3 godzinki,ale przyzwyczajam sie juz do tego....cochwilka siusiu,mała najbardziej szaleje właśnie w nocy i teraz już strasznie się tam rozciąga i kopie :)Maniu nie byłam od miesiąca u lekarza i mam się stawić dopiero w sobote bo jest na urlopie,ale jak byłam ostatnio to kazał mi kontynuować branie żelaza,sporo owoca jesć,a kwasik przestała brać jakieś 2 miesiące temu....

 
dziś mój dzień wyjazdu :)troche się boje,ale jakoś to przetrzymam...ruszmy koło 24-ej....zawsze mniej więcej tak ruszliśmy,bo w nocy spokojniej się jeżdżi...żeby jeszcze nie te pędzące tiry w nocy to było by super,ale dziś akcja -Jastrząp ,czyli mają byc kontrole...maja pilnować bardziej ,zobaczymy co z tego wyniknie :)

 
reklama
Skarbuś serdeczne gratulacje dla Ciebie, Córci no i oczywiście Męża[size=10pt]

Co do witaminek to ja biorę Maternę i po niej poprawiły mi się wyniki wcześniej brałam Feminatal ale w Maternie jest drugie tyle żelaza
Graszka dziwi mnie to trochę że nie łykasz witamin a łykasz żelazo może gdybyś brała witaminki to żelazo nie byłoby potrzebne
A nie masz zaparć przy tym żelazie?
 
Do góry