reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Alka na kiedy masz termin? Bo dla mnie tez za 4 tygodnie stuknie 37 tydzien, a mam rodzic wedlug usg 21 lipca a wedlug ostatniej miesiaczki 26
 
kobitki tak się zastanawiam i ....bo przy Maciusiu jak trafiłam na porodówke to znaczy zanim mnie opołożyli to kobitka mnie ogoliła<teraz sama to w domku zrobie>ale tez zaproponowała mi ,żebym sobie zrobiła lewatywe...no i nie bardzo mogłam sobie poradzić,ale pielęgniarka mi zrobiła i teraz tez bym chciała ...a wy??jak sobie z tym chcecie poradzić?? :)ja wolałabym to zrobić i czuć się lepiej wiedząc ,że nic nieprzyjemnego nie wydarzy się ...wiem ,że wsumie to dla personelu normalka,ale ja osobiście ciesze się ,że mi wtedy sami zaproponowali i tym razem też jak coś poprosze o to :)

 
hihi...oka se raczej nie wybijemy ;)ale zaopatrzyć się trzeba :)w siumie ja nie wiem czy w tym szpitalu dadżą mi lewatywe więc zaopatrze się w aptece :)

 
cześć laski jakich używacie witamin bo mi lekarz powiedział zebym brała falvit i go biore a dzi8ś znalazałam tabletki folovit i kurde nie wiem czy źle od niegio usłyszalam czy co ?
 
:) czesc w niedziele

Grazka-szczerze to sie troszke dziwie ze nie lykasz witaminek?! a kwas folowy??

z ta lewatywa to my tu tez sie zastanawiamy bo poprzednim razem nie bylo nawet o tym mowy, na szczescie obylo sie bez niespodzianek ;)
 
Martica z tego co mi sie wydaje to Falvit jest dla kobiet w ciazy ale moze mi sie tylko wydaje :p zapytaj w aptece, ten Folvit to moze jakis tanszy odpowiednik falvitu hmm..... no...chyba za duzo nie pomoge
 
W Legnicy w szpitalu trzeba samemu kupić lewatywę. Jej nazwa to Enema.
A witaminki to lepiej łykać. Ja biorę Maternę i mam po niej wyniki bardzo ładne. Koleżanka łyka Prenatal i też jest zadowolona.
 
reklama
dobry wieczorek!
byliśmy dziś na poprawinach i troszkę przegiełam, niby nie tańczyłam tylko siedziałam lub spacerowałam czy stałam, ale troszkę za długo bo poszliśmy po 14 a przyszliśmy koło 21. kilka razy szliśmy do domu,ale jakośtak zostawaliśmy. mój facecik oczywiście już śpi z lekka "zmęczooooony" a ja zdałam relację (trochę pokatowałam) i idę spać. muszę teraz duużo odpoczywać.
kolorowych snów
 
Do góry