reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Dziendoberek Wszystkim!
Widze ,ze Graszka juz wstala
Dziewczynki powiedzcie czy ktorejs zaczela sie skracac szyjka macicy,bo mnie juz podobno dosc sporo a do tego zaczyna byc mieka i rozluzniona ,no to czuje ,ze u mnie to moze byc wczesniej ten porod tak przynajmniej mowi moj doktor.
No i teraz to kazde dzysniecie w moim tylku traktuje jakby to juz
 
Milej niedzielki Wam zycze
Ja dzisiaj na zakupki jade ,takie ostateczne dla dzidzi no i dla siebie jeszcze laktator musz kupic no i biustonosz dla karmiacych tylko nie wiem jaki rozmiar .Teraz mam C ,ale laktacja wybuch dopiero po porodzie to moze kupie dwa miska D i E.
Ja za tydzien na wesele ide ( jak nie urodze do tego czasu) no i musze jakas bluzeczke sobie kupic bo cala reszta to mama.
Pozdrowionka
 
Czesc
Znowu sie wyspalam,hura!!!!!!!!
dzisiaj na obiadej do rodzicow woec mam lenistwo niedzielne zaplanowane, no ale nie bylabym soba gdybym troszke nie zaszalala, mezus spi po nocnej pracy wiec ide troszke poprasowac ubranek ;D ;D ;D ;D
Milej niedzieli Wam zycze, pa :laugh:
 
witam dziewczęta :)
ja po nocnej balandze ;) troszkę pobawiłam się na weselu, było fajnie, nawet mój facecik się nieźle bawił i przyjaciółki były nim zachwycone, że tak rwał je do tańca ;) ja tak na zmianę siedziałam i troszkę tańczyłam, zmykałam z parkietu jak robili wężyki i inne bardziej skoczne tańce, bałam się o rzuszek, który wczoraj przez naszego przyjaciela został zagłaskany, zatulony i zacałowany :) a powiem szczerze że zrobił furrorę zwłaszcza było to widać po kamerzyście ;) troszkę później już to było męczące. ale ogólnie było świetnie, do domu dotarliśmy wcześniej choć jak na nasz stan ja wiem.... o 3 a dziś wybieramy się na poprawiny.

i niestety nie mam fotek :( bo dzień przed weselem zepsuł mi się aparat. oczywiście sam nie wiem jakim cudem :( ?? ale jakieś fotki będą to jak cosik to podeślę.
mój facecik jeszcze dogorewa w wyrku, a ja już całemu domu relację zdałam :)
idę teraz troszkę poleżeć .

pozdrowionka i buziaczki
 
Aja mam dzis ochotke na wszystko ;) tzn.na jedzonko.Wcinam wszystko.... ;D ;D ;DCiekawe jak to bedzie po porodzie...bo choc Doriana karmilam nie stosowalam totalnie rzadnej dietki,wcinalam wszystko tak jak wczesniej,i nic mu nie bylo...ciekawe jak teraz bedzie ::)
 
Ciekawe jak tam nasze szpitalne mamusie?Pewnie sie historii tysiaca i jednej nocy ::) :p ;Dnasluchaja ;).Trzymajcie sie Tusiu i Kasiu!
 
czesc dziewczyny

ja tez wyspana,choc rano strasznie mnie nerki bolaly......
no i mialam okropny sen.......ze dzidzie chora urodzilam z zespolem downa...............chyba mam jakies schizy........za malo roboty,wiec wlasnie biore sie za sprzatanko ;D
 
reklama
Witam,
ja tez po nocnej balandze ;D Tez troszke tanczylam - glownie wolne ;D. Wytrwalam o 4 rano - maz byl druzba wiec wypadalo zostac jak najdluzej ;D (to i tak byl juz koncoweczka weseliska).

U mnie z przygotowan to tylko zakupy zrobione. Z praniem jeszcze nie ruszylam, ale zamierzam w najblizszym tygodniu z tym ruszyc:)
Wizyta u lekarza za tydzien i zamierzam wypytac jak to jest przy tej calej cholestazie (rodzi sie wczesniej, ale nie jest to regula), wolalabym miec swiadomosc wczesniejszej akcji porodowej ;D.

Trzymam kciuki za nasze kobietki w szpitalu...
 
Do góry