reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Tusiu, Maniu - trzymajcie sie! Dziewczyny, zaczyna sie robic chyba gorąco na naszym wątku! Maniu a czy lekarz robil jakies rokowania co do terminu porodu?
 
reklama
Alka - dzieki za opiernicz - nic sie nie martw ;D.
Firma w jakiej jestem to biznes rodzinny, moj szef to moj tato (usmialam sie jak przeczytalam w dupie z nim ;D ;D ;D).
ogolnie to mam super - jak sie zle poczuje to nie przyjde i tyle, ale dobrze by bylo dotrwac do tego 23 czerwca...., bo pozniej to juz wszystko tato przejmie i nie bede sie musiala martwic ZUSAMI, PITAMI, VAtami itp.....
Wiem alka, ze troska z Ciebie przemawiala i dziekuje za nia bardzo - zreszta uwielbiam Twoje posty - zawsze wywoluja u mnie usmiech na twarzy - teraz tez tak bylo ;D
 
czesc Lipcoweczki i Czerwcoweczki (coraz wiecej tu takich :) )
Kobietki trzymajcie sie dzielnie, kazdy dzien dluzej w brzuszku to silniejsze dzieciątko po urodzeniu.
Ja wczoraj mialam paskudny dzien bo okazalo sie ze mam cukrzyce ciążową i teraz Scisła dieta i mierzenie poziomu cukru 4 razy dziennie. Za tydzien do kontroli i jesli dieta pomoze to unikne insuliny :(
Mam pytanie, czy te rozwarcie szyjki macicy to lekarz stwierdza przy badaniu ginekologicznym?? Ja takie badanie mialam ostatnio chyba w 13 tyg ciazy. Od poczatku ciazy mam silne skurcze i biore lekarstwa, ale nie mam pojecia czy z szyjka wszystko o.k.
Podobnie jak Mania odczuwam silne parcie na kość łonową, a nawet ból przy poruszaniu się (szczególnoie w pozycji leżącej) i zastanawiam się czy to przypadkiem nie oznacza rozwarcia :(
 
Kaśka K jest na porodówce i ma skurcze cytuję Kasię:
"cześć no i jestem na porodówce mam skurcze troche boli więc pozdrów wszystkie kobiti i trzymajcie kciuki - kaśka"
 
ojeeej - pozdrowienia dla Kasi!!!! No dzis to emocje siegają zenitu. Ale to już chyba taki czas, że niektóre dzidziolki mogą się pospieszyc. Dziewczyny, gdy o tym mysle, to az mnie przeraza ze polowy rzeczy jeszcze nie mam dla dziecka!
 
reklama
o rany az sie zdenerwowalam, teraz to rzeczywiscie codziennie cos sie moze wydarzyc, chyba czeka nas najbardziej nerwowy miesiac w zyciu!!!!
Ale jak pomysle ze potem bedziemy tylko o kupkach ,zupkach i cycuszkach rozmawiac i to tylko w przerwie miedzy karmieniem i przewijaniem to az mi sie cieplo na sercu robi ;D ;D ;D
Oby wszystko bylo dobrze :)
 
Do góry