reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

to ja chyba od przyszlego tygodnia sie wezme za zakupy tak na serio... dzis kupilam slodka firaneczke z kubusiem puchatkiem no i z tej firanki oprocz tradycjnej dekoracji okna zamierzam uszyc moskitiere na lozeczko, bo nie chce baldachimu wiec bedzie firnaka szyfonowa dookola lozeczka, zeby malenstwo zaslonic przed robalami...
 
reklama
teraz zmykam robic obiadek... dzis spaghetti - dawno nie jadlam, a ze z waga spoko dopiero 5 kg wiec nie musze sie pilnowac... ;D
 
Gazelaczku KOchany wczoraj lekarz powiedzial mi ze mial ostatnio pacjetke ktora na tym etapie ciazy miala juz 5cm rozwarcia :p a ja w ciazy z Tymciem tez juz chodzilam z rozwarciem a na dwa tygodnie przed porodem bylo juz 3cm
czuje sie wtedy silny ucisk na kosc lonowa, tak jakby spadlo sie na rure od roweru :p
na pytanie czy moge szybciej urodzic powiedziano mi ze nikt tego nie moze mi zagwarantowac, mam nie nosic, nie biegac jednym slowem szczedzac sily
a co do przekrecenia sie to podobno maluszki moga zrobic nam niespodzienke i na pare dni przed porodem przekrecic sie glowka w dol wiec moze Macius jeszcze woli wygodnie na pupie siedziec ;)
 
Maniu, no ja wlasnie sie smieje że Maciuś po prostu sobie medytuje i dlatego siedzi po turecku ;) ;D Swoją drogą, dziwne to wszystko. Jedne z nas przy ledwo skurczu wędrują do szpitala, inne chodzą z dzieckiem prawie na wierzchu, hi hi Czasem trudno mi za tym wszystkim trafic ::) :p

A my wczoraj chcielismy kupic Mackowi jego pierwsza bryke z okazji dnia dziecka i... zlikwidowali sklep w ktorym chcielismy zrobic zakupy... Za to znaleźliśmy inny. I tu info dla dziewczyn z Warszawy - bylyscie w sklepie na Ciołka 15 lub na Filtrowej 68? Nazywa sie ADI. Ja duzo grzebalam na internecie, znalazlam kilka tanich stron, ale w tym sklepie jest porownywalnie do najtanszych sklepow internetowych! Jest mnostwo ubranek, laktatory i inne drobnice dla bobasa i mamy. A na Ciolka są tez wózki, foteliki. Można zamowic łóżeczka i inne większe akcesoria. I baaaardzo mila obsluga!
 
kurde dziewczyny ale straszycie :( tusia i kasia trzymajta się a ty maniu nogi zwarte ;)
a mnie też coś brzusio boli i jeszcze na dodatek posprzeczałam się z facecikiem i to chyba tak bardziej :mad: :( , bp jeszcze mama sięwtrąca jak nie powiem co zawsze jakieś swoje niepotrzebne 5 groszy musi wciąć.

pozdrowionka a ja teraz z siostra i smykami śmigam na plac zabaw.
 
Dziewczyny nie chce Wam tu robić smutnego nastroju
ale chciałam Wam powiedzieć, że ten chłopiec, o którym wczoraj pisałam zmarł dzisiaj po 13

Adrian w lutym skończył 18 lat...



Dbajcie o siebie i pamietajcie, że bliskich trzeba kochać czasami, tak szybko odchodzą...
 
Och, Melanie, to bardzo smutna wiadomość... Przy takich wydarzeniach wiele naszych codziennych problemów blednie. Utrata bliskich jest najstraszniejsza.....
 
jestem w szoku!!!!!!!! :o :o :o :o
dziewczyny zaczynaja sie sypac!!!!!!Tusia,Kasia.........

ja dzisiaj bylam u mojej doktorki i cisnienie mam nadal 140/80 i obrzeki i ciesze sie ze nie wziela mnie znowu do szpitala :p

dostalam taki kalendarzyk gdzie mam kontrolowac ruchy Milenki (zdecydowalismy sie ostatecznie na to imie)i juz ja dzisiaj odnotowalam :D
ulozona jest prawidlowo

co mnie troche zasmucilo,to fakt ze dowiedzialam sie ze po mojej kolejnej wizycie za dwa tygodnie moja doktorka wyjezdza na dwa tygodnie............. ::) a jak ja w tym czasie zaczne rodzic??? :(
 
reklama
Do góry