reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Zaraz ide do sklepu oglądać kuchnie i łazienki. Ktora idzie ze mną?" Tak i sie nie chce samej isc.. Czy tez tak mialyscie kiedys, że wszedzie chodzilyscie w koleżanka? Ja uwielbialam takie wyprawy,potem chcialam wyciągac Rafala, ale On nie lubi. A samemu to tak nudno.....


A ja to najbardziej lubię sama :tak: Nikt nie marudzi i nie rozprasza :-p
 
reklama
alus pewnie Mich nie miał problemow z boderkami czy z nozkami i dalego nie miałas skierowania, podejdz do swojej pediatry i popros o kontrole w poradni ortopedycznej, tak profilaktycznie!!!

dokładnie tak zrobię jak mówisz, tym bardziej że się wybieramy niedługo :tak: :tak: :-p :-p
 
alus pewnie Mich nie miał problemow z boderkami czy z nozkami i dalego nie miałas skierowania, podejdz do swojej pediatry i popros o kontrole w poradni ortopedycznej, tak profilaktycznie!!!

ale w sumie po co?

Julka nie miała problemów z biodrami, zaczęła chodzić późno ale zaczęła...
Chyba nie jest konieczna ta wizyta co?
USG bioderek robiliśmy prywatnie a nie w przychodni, bo te terminy..... ech szkoda gadać :eek::eek::eek:
 
Matka miej litość, to jak Ty chcesz to mleko dawać??? Ja mam Michowi pół litra dziennie z łyżeczki skarmiać??? No błagam Cię, wykończysz mnie jak nic :-p :cool2: :cool2: :cool2: Butla jest ok:tak: :tak: :tak: :tak:


z łyżeczki ???:eek::no::confused: a kubek, szklanka?:-p Nie miałam łyżeczki na myśli :szok::no:


..............
idę po 3 kawę i 14 odcinek, póki młoda śpi :-p
 
reklama
Matka miej litość, to jak Ty chcesz to mleko dawać??? Ja mam Michowi pół litra dziennie z łyżeczki skarmiać??? No błagam Cię, wykończysz mnie jak nic :-p :cool2: :cool2: :cool2: Butla jest ok:tak: :tak: :tak: :tak:

No u nas niestety mleko idzie dalej łyżeczką. Wprawdzie nie pół litra tylko jakieś 300 ml, ale tylko i wyłącznie łyżeczką (z płatkami rano).
 
Do góry