reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Edytko, młodemu też się czasem zdarza oglądać książeczki do góry nogami :tak: Wprawdzie nie odwraca książeczki celowo, ale zdarza mu się niezauważyć, że coś jest nie tak ;-) Myślę, że nie ma powodu do obaw :elvis:
 
reklama
Ahoj na pokładzie...

Ale jestem dzis niewyspana (E_mamo :cool2: :elvis: ) a juz jedną kawe sobie aplikowałam w domu (wiec juz isę nie liczy ;P), zaraz ide po drugą.


Melll - Marto wszystkiego naj naj naj i jeszcze duzo wiecej z okazji wczorajszych twych imienin :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
 
Hejooo Babki :-)

Aniu.Sz jak tam w pracy? wciągnęłaś się już w nowy rytm? i jak sobie daje radę nowa niania? Jesteście zadowoleni?

Iwon, Elfik, skoro mówicie, żeby się nie martwić, to jeszcze dam szansę Julce, żeby się sama nauczyła właściwie oglądać książeczki :tak:;-)

Gazelaczku, myślę o Was, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z kuleczką:tak::tak::elvis::elvis::elvis::elvis: No i trzymam mocno kciuki za bezproblemową sprzedaż starych włości i szybki remont i przeprowadzkę na nowe:-D:tak::tak::tak:

Dziewczyny czy myśląc o drugim dzidziusiu też wolałybyście mieć tą samą płeć co pierwsze dziecko?? hehe:szok::zawstydzona/y:;-);-);-)
Tak się zastanawiam, bo np. rozmawiałam z Alką kiedyś i mi mówiła, że chciałaby mieć drugiego Micha;-), któraś z Was tutaj chyba tez kiedyś pisała o drugim synku... To jest chyba tak, że wiadomo czego się spodziewać po dzieciątku tej samej płci, albo tak tylko mi się wydaje :cool2:
Ja chyba bałabym się mieć synka :-D:szok::szok::szok:
 
Hejooo Babki :-)


Dziewczyny czy myśląc o drugim dzidziusiu też wolałybyście mieć tą samą płeć co pierwsze dziecko?? hehe:szok::zawstydzona/y:;-);-);-)
Tak się zastanawiam, bo np. rozmawiałam z Alką kiedyś i mi mówiła, że chciałaby mieć drugiego Micha;-), któraś z Was tutaj chyba tez kiedyś pisała o drugim synku... To jest chyba tak, że wiadomo czego się spodziewać po dzieciątku tej samej płci, albo tak tylko mi się wydaje :cool2:
Ja chyba bałabym się mieć synka :-D:szok::szok::szok:

No coś Ty, ja chce wiązać komuś kucyki:tak: :tak: :tak: :-) Ja dziewczynkę i nie ma innej opcji.

Ja się cieszę, ze pierwszy był chłopak bo najgorsze juz za mną:cool2: Dziewczynki jakos fajniej się chyba chowają:tak: :-)


Dzień Dobry!
Moje dziecko dziś o 4.30 wołało "mamunia kanapkę:szok: :szok: :szok: ". Zrobiłam, wziął gryza i zasnął z kanapką w ręce:szok: :tak: :-p :cool2:
 
Cześć:-) :-)

Edytko ja zawsze chciałam mieć parkę:tak:
Ale teraz jak patrzę na Wiki to ona na 100% wolałaby mieć siostrę, nawet mi się pytała kiedy urodzę jeszcze dziewczynkę:dry:
 
A właśnie jeszcze mi się przypomniało, ja nigdy nie dawałam Julce obiadu z 2 dań :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Trochę mi ulżyło jak przeczytałam, że nie jestem sama;-);-);-)
Kurde ja jestem za wielkim leniem, żeby gotować codziennie 2 dania:no:.
No jeszcze ugotować to bym może i ugotowała ale to wymyślanie codziennie co ugotować to jest ponad moje siły:zawstydzona/y::szok::-D.


Parkę mówicie, hmmmm :tak::-D
 
reklama
:-):-):-)


edziu Kuba tez czasem czyta bajeczki do gory nogami, z tego co wiem to ja tez tak robiłam, wiec chyba nie jest to jakas wada wzroku hehe

gazelko kochana,napewno wszystko bedzie dobrze, wierze w to i trzymam qciuki za fasoleczke i za Ciebie!!!!!!!!:elvis::elvis:
 
Do góry