reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Używam Chanel no5, ale ich nie lubię, używam bo dostałam w tamtym roku na mikołaja :baffled:
Ja lubię Chanel Mademoiselle, ale przecież dla mikołaja to bez różnicy te czy tamte....
no to se psiknę od czasu do czasu...
Ja właśnie używam Chanel Mademoiselle, prezent od męża:-p :tak:
Podoba mi się bardzo, a łosiek go uwielbia:-p :cool2: :-)
 
Wiecie co? Kupiliśmy dzisiaj te wakacje w Grecji. Strasznie się cieszę, tylko się boję, jak to będzie z Maćkiem. Mamy wylot z Krakowa o 23 i nie wiem, jak to zrobić? No bo on będzie przecież spał, zaśnie pewnie w drodze do Krakowa i jak to potem zrobić z przesiadką do samolotu. No ale pociesza mnie fakt, że Mania dała sobie radę z dwójką maluchów :-) Więc wierzę, że też sobie poradzimy :-)
Klaudia napewno będzie dobrze:tak: :tak:
Jak ja przeżyłam podróż do Włoch samochodem z dwójką dzieci:eek: :baffled: to i ty przeżyjesz Grecję
A ja czekam z wykupem wczasów na lasty, gość mi powiedział że powinny być super oferty na lastach w tym terminie co ja chcę jechać (przełom maja i czerwca)
 
Weronika jadla dzisiaj chlebek z dzemem :-)
4dbp5qd.jpg
UROCZE:tak: :-) :-)
 
Hej babki!




U nas też dziś jest dzień pod znakiem wyjca, do tego stopnia, że ją położyłam spać przed paroma minutami.
Jezu a jak to się zaczął ten kryzys dwulatka i to będzie trwało dłużej?

Jak młoda tak wyje to ja nie mam sił do niczego, ani się z nią bawić, ani robić czegoś w domu, no rozwala mnie w 100%.
Potrzebuje odpocząć od dziecka i łosia. Potrzebuję tego najbardziej na świecie:baffled:
Mi się wydaje, że to właśnie kryzys dwulatka się zbliża:eek: :baffled: :sick:
Oli też wyje o byle co i zaczyna mieć ataki złości
Pamiętam ataki Wiktorii darła się jak opentana przez godzinę nie dało się jej nawet dotknąć, do tego jak na nią patrzyłam to mi się wydawało że jej się coś dzieje:
oczy miała takie dziwne jak by naprawdę była opentana, myślałam nawet żeby iść do psycholaga:confused: :sick:
 
Uff nadrobiłam trochę tego było jak na jeden wieczór:tak: :-)
A ja zaraz zabieram się z obiad:eek:
Mój małż mnie dziś zaskoczył, rano wstał zjadł śniadanie ja patrze co on robi a on SPRZĄTA:szok: :szok: :szok: (łazienka, kuchnia, nawet naczynia umył)
No szok normalnie on nigdy nie sprząta, nawt się go pytałam czy aby się dobrze czuje:eek:
Może tak już zostanie:tak: :-)
 
reklama
Do góry