reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Bawicie się ze swoimi dzieciakami w "niemajes" ? :laugh2: :laugh2: :laugh2:
To u nas ostanio hicior !

Młoda chodzi za mną i gada mi "mama niemajes tseba". NO i musimy sie bawić ciągle w chowanego heh :szok: :-D :-D
 
Cześć dziewczyny

Dzięli jeszcze raz za odpowiedzi w sprawie tych witamin. :tak: :tak:

Elfiko u nas z tym wstawaniem to trochę kiepsko. Odkąd pamiętam, to Mała wstaje już parę minutek po 7. No ale pewnie przyczyna tkwi w tym, że ona spać chodzi wieczorem ok 19. Niestety wieczorem przetrzymać jej do późniejszej godziny się nie da, bo już po godz. 18. straaaasznie marudzi:-(.
 
acha czyli to moje małe stworzenie może juz sobie tak wstawać wcześnie :baffled: koszmar, będe musiała chodzic wcześniej spac bo sie wykończe :-p

mam pytanie do naszej siły medycznej z pięknymi włosami :tak:
Weronika wczoraj troche kichała, raz wyczysciłam jej nosek i miała troche zielonkawej wydzieliny a w nocy słychac było,ze cos jej tam charczy w tym nosku- czy mam ja dzisiaj w dmu przetrzymac czy moge iśc na 30 minut na śnieg?
 
Tusiu, ja się zgadzam z Manią, że masz niezłe oko do kupowania :-) Ja w ogole nie umiem robić zakupów - w środę kupilam kurtkę i teraz marznę w niej okropniaście :eek: Może znajdziesz mi fajny płaszczyk z kapturem? Taki cieplutki, najlepiej w brązach? :-p :-p :-p

Maniu, francuski poszedł beznadziejnie... po 10 latach przerwy wszystko zapomniałam, hihihi
 
Edytko, Maciek przy trzydniówce mial krostki. I to na dodatek juz od pierwszego dnia z temperaturą. Czyli takie odejścia od normy są normą ;-) :tak:

własnie to chciałam napisac, kazde dziecko moze to przechodzic troche inaczej, Kuba miał plamy na brzuchu, dzisiaj musisz zauwazyc czy tempteratura matedencje znizkowa, ze tak napisze!!!!

spokojnie, juz Mała ma chorobe za soba!!!!!!
 
acha czyli to moje małe stworzenie może juz sobie tak wstawać wcześnie :baffled: koszmar, będe musiała chodzic wcześniej spac bo sie wykończe :-p

mam pytanie do naszej siły medycznej z pięknymi włosami :tak:
Weronika wczoraj troche kichała, raz wyczysciłam jej nosek i miała troche zielonkawej wydzieliny a w nocy słychac było,ze cos jej tam charczy w tym nosku- czy mam ja dzisiaj w dmu przetrzymac czy moge iśc na 30 minut na śnieg?


wiesz co, wczoraj Pani doktor mi powiedziała, ze takie powietrze jak dzisiaj jest pozbawione zarazkow, pieknie hartuje..........ale z drugiej strony to zielonkawe podbarwienie wydzieliny z nosa......
sadze ze 30 min nie zaszkodzi.........:-):-)
 
Cześć dziewczyny

Dzięli jeszcze raz za odpowiedzi w sprawie tych witamin. :tak: :tak:

Elfiko u nas z tym wstawaniem to trochę kiepsko. Odkąd pamiętam, to Mała wstaje już parę minutek po 7. No ale pewnie przyczyna tkwi w tym, że ona spać chodzi wieczorem ok 19. Niestety wieczorem przetrzymać jej do późniejszej godziny się nie da, bo już po godz. 18. straaaasznie marudzi:-(.

Niesia, i tak masz fajnie. Moj Maciek chodzi spac o 21 i wstaje po 7 mej... A i z drzemki dziennej zaczyna powoli rezygnować. Przechlapane na całej linii..............
 
Cześć dziewczyny

Dzięli jeszcze raz za odpowiedzi w sprawie tych witamin. :tak: :tak:

Elfiko u nas z tym wstawaniem to trochę kiepsko. Odkąd pamiętam, to Mała wstaje już parę minutek po 7. No ale pewnie przyczyna tkwi w tym, że ona spać chodzi wieczorem ok 19. Niestety wieczorem przetrzymać jej do późniejszej godziny się nie da, bo już po godz. 18. straaaasznie marudzi:-(.
no ja też kłade Weronike tak wcześnie spac , przed 20stą juz twardo śpi , tak ja przyzwyczaiłam od niemowlaka i tak zostawiam bo mam troszke czasu wieczorkiem dla siebie :tak:
wole wiec rano wczesniej wstac niz do pózna sie mała zajmowac :tak:
 
reklama
własnie to chciałam napisac, kazde dziecko moze to przechodzic troche inaczej, Kuba miał plamy na brzuchu, dzisiaj musisz zauwazyc czy tempteratura matedencje znizkowa, ze tak napisze!!!!

spokojnie, juz Mała ma chorobe za soba!!!!!!


A to już wczoraj temperatura była dużo niższa zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem a o północy chyba wcale nie miała. Nie obudziła się jak zwykle więc jej nie mierzyłam temperatury, ale dotykowo była dość chłodna. Ja tylko myślałam, ze jak już wyjdą te krosty to w ogóle nie będzie gorączki :eek:

No dobra, wszystko wytrzymam, żeby tylko tak nie marudziła jak wczoraj....
 
Do góry