reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Hej kobitki,
ale jestem dziś taka bllllllleeeeeeeeeee :eek: :baffled: :baffled: :confused:


hej :tak:

a ja mam nerwa na Julkę bo cały dzień marudzi i ryczy... niech się ta choroba skończy bo zwariuję tutaj razem z nią.
Kompletnie nie ma też dziś apetytu i nawet pić nie chce. Ja nie jestem przyzwyczajona do tego, żeby mi dziecko nie jadło. Ona zawsze miała apetyt.
wrrrrrrrrrrrrr
 
hej :tak:

a ja mam nerwa na Julkę bo cały dzień marudzi i ryczy... niech się ta choroba skończy bo zwariuję tutaj razem z nią.
Kompletnie nie ma też dziś apetytu i nawet pić nie chce. Ja nie jestem przyzwyczajona do tego, żeby mi dziecko nie jadło. Ona zawsze miała apetyt.
wrrrrrrrrrrrrr

biedulinka:elvis: :elvis: :elvis:

najgorsze jest to, że pic nie chce :no: :no:
 
kochane lipcoweczki 2005 ogromnie dziekuje za pozdrowienia i kibicowanie przez cala moja ciaze:elvis::elvis::elvis:

melduje sie siostra Elfiko i dumna mama malej slicznej Laury:tak:!!!
jeszcze raz caluski:-D:-D:-D

Majeczko jeszcze raz gratulujemy ślicznej córeczki. ty to prawie jak lipcóweczka jesteś :-)

Cześć dziewczyny,

a ja się tak zastanawiam, czy witaminy które dajecie dzieciaczkom to tak same zdecydowałyście że będziecie dawać? Czy może konsultowałyście to z lekarzem? Ja nie daję Małej żadnych witamin i tak się zastanawiam czy powinnam...:baffled: :happy: :confused:

Nam dawanie Cebionu zalecił lekarz - ale tylko w okresie jesienno-zimowym.
 
Maniulka kochana, trzymajcie się tam jakoś. Oby Gabinka szybko wyzdrowiała.

Coś choróbska ogarnęły nasze dzieciaczki :-( Maciuś dzisiaj też się obudził z lekkim katarkiem i generalnie cały dzień jest na nieeeee. Idzie mu trójka górna, więc kład to na karb tego.
Maciek ostatnio się zrobił strasznie nieznośny. Normalnie jak mu czegoś nie chce dać, to histeria taka, że jestem w :szok: No ale staram się nie ulegać i przetrzymać ataki. Jak zobaczy, że tak niczego nie osiągnie, to może mu przejdzie ?!?!
 
reklama
Do góry