reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

:-( sluchajcie czy mozliwe sa takie objawy przy zabkowaniu?
bo dziaselko ma napuchniete i przebila sie 5 :eek:
poza tym ta kupa byla rzadsza ale nie biegunkowa....i raz w nocy zwrocila oj juz sama nie wiem :baffled: :zawstydzona/y:

generalnie mala jest piszczaca i senna plus ta temp. :sick: :-(


Maniula 39 stopni to nie od ząbków. Koniecznie rób Gabci okłady na główkę, żeby nie dostała zapalenia opon mózgowych. Pediatra mi wczoraj mówił, że przy ząbkowaniu temperatura może się podnieść na maxa do 38 stopni, wyżej to już coś się dzieje innego w organiźmie.
Kochana a jak mała reaguje na leki? Dawałaś jej coś na zbicie gorączki?
Doraźnie pomaga też kąpiel w chłodnej wodzie, to znaczy takiej o 1 stopień niższej od temperatury ciała, a jak już zamoczysz małą to wtedy można dolać trochę zimnej wody.
 
reklama
ja Mackowi nie daję żadnych witamin i w tamtym roku tez nie dawalam
za to maly palaszuje owocki i 2 x w tyg vibowit, zeby wit D mial w diecie.

Witaminki (nnp JUVIT czy CEBION) daję profilaktycznie gdy maly zaczyna kaslac, kichac, albo ktos w domku sie zaziębia

zmykam na exam.... au revoir!
 
Mania może to jednak trzydniówka skoro ta gorączka taka wysoka :confused:
Z tego co wiem to przy jelitówce dużo jest wymiotów i/lub biegunek
Jak na ząbkowanie to chyba trochę za wysoka gorączka:confused:
Jak Oli miał gorączki takie jednodniowe powtatzające się co jakiś czas max 38 to lekarz stwierdził że na ząbkowanie to za wysoka, a u was 39 jest:confused: :baffled:
Zdrówka dla Gabci
 
Cześć dziewczyny,

a ja się tak zastanawiam, czy witaminy które dajecie dzieciaczkom to tak same zdecydowałyście że będziecie dawać? Czy może konsultowałyście to z lekarzem? Ja nie daję Małej żadnych witamin i tak się zastanawiam czy powinnam...:baffled: :happy: :confused:

Hej Niesia! Pierwsze koty za płoty :tak: ;-)
Ja się nie konsultowałam w tej sprawie z lekarzem i nie podaję żadnych innych witamin poza witaminą D3 i zwykłym Cebionem. Cebion daję w okresie jesienno-zimowym, profilkatycznie.
 
kochane lipcoweczki 2005 ogromnie dziekuje za pozdrowienia i kibicowanie przez cala moja ciaze:elvis::elvis::elvis:

melduje sie siostra Elfiko i dumna mama malej slicznej Laury:tak:!!!
jeszcze raz caluski:-D:-D:-D


No kochana, jeszcze raz gratulacjony dla całej Waszej trójeczki !
Niech się Laurka zdrowo chowa i poprosimy od czasu do czasu troszkę fotek maleństwa, bo mamy niedosyt. :tak: :elvis:
 
Maniulka ja sie na chorobach zbytnio nie znam więc się nie wypowiem. Jedynie co to na zbicie u mnie najlepszy paracetamol w czopkach i dobre wygrzanie w łóżku pod kołderką. A co do tych wymiotów to moze wymiotowała po mleku co? A pytasz się Gabiszona czy boli ją brzuszek? bo przy tej jelitowej to chyba boli? czy nie? Dużo zdrówka - buziaki
 
reklama
Edziu daje malej Taylenor to taka zawiesinka przeciwbolowa i goraczkowa mala na nia dobrze reaguje i tem w tej chwili spadla i ma 36,7 ale za jakis czas pewnie misie skonczy ten syropek i bede musiala kupic cos innego no i wolalam sie Was poradzic :tak: :elvis:
 
Do góry