reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

a buty kupiłam dla kolegów z pracy hehehehehehehehehhehe
:-):-);-);-);-);-):-D:-D:-D:-p:-p:-p:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

Ha ha dla kolegow czy na kolegow :cool2: :cool2: ?
Jak ktorys bedzie nieprzyjemny to mu ze szpicura prosto w odbytnice:-p ;-)

Fajowskie butki Asiu. Ja ostatnie (przed kozaczkami) kupilam z polokgaglym szpicem na obcacie, ale to lenie klapeczki. Przez alegro bym sie nei odwazyla:baffled:

Klaudus, ja robie grysik Alkowi na przemian z owsianka do tego jogurto-serki i ser zolty. Mleko samo pije wieczorkiem ile chce i lubi takie samo podgrzane:tak:
 
reklama
Aniu Sylwia pewnie juz chodzi do tej starszej grupy bo Nina smiga jak szalona...zajecia mają chyba we wtorki, wczesniej jeździlismy w niedziele na 13,30 ale wiem ze zmianiali sobie termin.

Asiu fajne butki, chyba od razu humor lepszy, co...ide na allegro moze cos sobie wypatrze
 
a ja jestem w lutym 2006 :-D
- Tusi zatkało rurę,
- NiaNia była już u Czajki,
- Elfiko dalej walczy z uczuleniem u Weroniczki,
- Lilka jest już po usuwaniu polipów,


;-) ;-) ;-)
 
dzień dobry :-)
ale spanie znów wróciło do normy - w łóżeczku i zasypianie samodzielne:-)

kasiu k moja Julia też ciągle ubrania wyciąga i się ubiera - ona dodatkowo szalik i czapke sobie założy i chodzi po domu i mi papa robi że wychodzi gdzieś ;-)

:cool2:

u nas ze spaniem totalna lipa :baffled: , Daria śpi z nami w łóżku:baffled: , łóżeczko jej już złożyliśmy, bo i tak w nim nie chce spac:cool2:
Rozglądamy się już za łóżeczkiem takim bardziej "dorosłym dla Darii, nie chce spac w łóźeczku to będzie spała w łóżku, :tak: :tak: :tak: :-p :cool2:


Melll- Daria robi okładnie tak samo, ubiera czapkę i szalik i robi papa,:tak: :tak:
czy to nie za szybko na ucieczki z domu??????????????????? :szok: :-p :cool2: ;-) :-)
 
kurcze baby nie wiem co sie dzieje :-(
moja gaba dostaje juz 8 dzien antybiotyk a dzis znowu dostala temperatury :no: :-( :sick:
i znowu do lekarza pedzimy
 
tadaaaa

[SIZE=+1]MASA SOLNA[/SIZE]
Masę solną wykonuje się mieszając mąkę, sól i wodę z klejem do tapet mieszając je w proporcjach:
2 części mąki pszennej,
1 część soli kuchennej drobnoziarnistej,
3/4 części wody o temperaturze pokojowej,
Kleju do tapet dodaje się 1 łyżkę na na każde 10 dag mąki.
Po wymieszaniu mąkę sól i klej do tapet dodajemy powoli wodę cały czas mieszając tak, by uniknąć powstania grudek. Masę zagniatamy około 15 minut aż nabierze jednolitej i elastycznej konsystencji.
Kiedy jest już odpowiednio formujemy z niej kulę i wkładamy do woreczka foliowego, żeby nie wyschła. Następnie umieszczamy na około 2 godziny suchym i chłodnym miejscu (nie w lodówce). Gotową masę solną można przechowywać do 2 tygodni.
Żeby masa solna nie przyklejała się w czasie wałkowania i formowania w pożądane kształty, deseczkę na której pracujemy najlepiej wyłożyć folią aluminiową. Chcąc połączyć pojedyncze elementy należy mające stykać się powierzchnię zwilżyć mokrym pędzelkiem, aby się skleiły.

miałam robic aniołki na dzień babci i dziadka, ale coś mi się straszliwie nie chce :baffled: :eek: :cool2: :-p ,
kupiłam farbki, kredki, blok kolorowy i Daria będzie robic laurki :tak: :tak: , ja ewentualnie mogę je podpisac :cool2: :cool2:
 
reklama
Do góry