reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

hi hi hi Nianiu zapisz się na kurs projektowania ogrodów :tak: :tak: :tak: , mam nadzieję, że pomożesz koleżance forumowej w projektowaniu ogrodu???????? pllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssss:-D :-p :cool2: :-) :tak: ;-)

a pewnie :tak: :tak: :tak: pare browarów postawisz na stole i będziemy projektować hihih:laugh2: :laugh2: :-D :tak: :-) ;-)
jest pewne ryzyko bo będę początkująca, ale obiecuje, ze najpierw potestuje swoją wiedzę u siebie :cool2: :-p :happy:
 
reklama
Dziekuju:tak:

dostałam album i jakoś muszę się do niego zabrać

swoją drogą edzia fajny patetnt z tym mazakami z brokatem..hmmm ja nie jestem taka pomysłowa:baffled: ale pozwole sobie ściagnąć Twój pomysł, zgoda :cool2:

No a ja rozpoczęłam planowanie róznych aktywności rodzinnych i .... zapisałam nas na basen :tak: tak wiec począwszy od soboty uczymy nasze dziecie pływać :tak: :-) jestem bardzo happy:-)

A jak tylko skończy się Michałowi szkoda (studia podyplomowe) to ja zapisuje się na kurs projektowania ogrodów tralalala:-) :-) :-) a potem moze na projektowanie wnętrz, bo to tez mnie kręci:-p



nie nei to jest odzywka firmy Nail Tek

Nianiu-
ja tez bym się na taki kurs z chęcią zapisała :tak: :tak: :tak: :tak: , ale co za dużo to nie zdrowo :-p ,
na razie musze zdac prawko ( w poniedziałek pierwsza jazda :szok: :szok: :szok: :cool2: ),
a do projektowania ogrodów kupię sobie program komputerowy :tak: :tak: :tak: :tak: :cool2:
 
dobra zrywam się :laugh2:
dziś wieczorem muszę
- przebrac do wywoałania dwie ostatnie płyty ze zdjęciami
- zmierzyć okna jaką mają wysokość i wysłac smsa mojej pani projktantce
- ustawić w bu telefonach takie same dzwonki
- przygotować do wystawienia na aukcje swoję motorole V3:cool2:
- zrobić brzuszki

nie mogę

- pić browara bo brzucho rośnie a ja pracuje nad brzuchem :tak:

houk:ninja:
 
dobra zrywam się :laugh2:
dziś wieczorem muszę
- przebrac do wywoałania dwie ostatnie płyty ze zdjęciami
- zmierzyć okna jaką mają wysokość i wysłac smsa mojej pani projktantce
- ustawić w bu telefonach takie same dzwonki
- przygotować do wystawienia na aukcje swoję motorole V3:cool2:
- zrobić brzuszki

nie mogę
- pić browara bo brzucho rośnie a ja pracuje nad brzuchem :tak:

houk:ninja:

bardzo bardzo współczuję :-( :baffled: :laugh2: ;-) :-) ;-) ;-) :cool2: :-p
 
u nas ze spaniem totalna lipa :baffled: , Daria śpi z nami w łóżku:baffled: , łóżeczko jej już złożyliśmy, bo i tak w nim nie chce spac:cool2:
Rozglądamy się już za łóżeczkiem takim bardziej "dorosłym dla Darii, nie chce spac w łóźeczku to będzie spała w łóżku, :tak: :tak: :tak: :-p :cool2:


Melll- Daria robi okładnie tak samo, ubiera czapkę i szalik i robi papa,:tak: :tak:
czy to nie za szybko na ucieczki z domu??????????????????? :szok: :-p :cool2: ;-) :-)

u nas było to samo prze 3 tyg - spała z nami ... ja wstawałam poobijana i ciągle się budziałam sprawdzać w jakiej części naszedo łózka Julka spi :sick:


też zastanawiałam się nad zmianą łóżeczka na inne albo na jakiś materac żeby daleko nie spadła w razie czego - jednak to minęło i narazie jest ok

zobaczymy jak dalej będzie - bo ja na duże łózko nie mam miejsca więc albo powiększenie pokoju albo wyprowadzka :-D

narazie to drugie nie wchodzi w gre :baffled:
ale moze to pierwsze na wiosne bedzie mozliwe a kiedyś się pomysli o tym drugim ;-)

ale namieszłam :-p
 
reklama
Do góry