reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
czesc dziewczynki

ja wstałam dopiero z jakies 20 minut temu....ach jak mi brakuje takiego leniuchowania :happy:
te pobudki o 5.30 sa okropiczne :no:

sie przywitałam i mykam do Mili bo słysze ze tez sie obudziła
wczoraj bawilismy sie we troje z nia do 23.30 stad tak długo spi
ale co tam! ja jej w tygodniu prawie nie widuje :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: to sobie wczoraj poszalelismy :-)

no to znikam, pojawie sie pozniej
teraz Milenka i ide pod prysznic,dzis zamierzam zrobic sobie małe SPA
ful kremowanka,układanie wloskow i takie tam :-D

:elvis: :elvis: :elvis:
 
hehe ale ponieważ ja jedno Ci zwisam jeszcze z poprzedniego spotkania i chyba z pół butelki tego sikacza brzoskwiniowego to może ustalmy że jesteśmy z tym piwem kwita :-p a co do tego sikacza to pogadamy jesli uda nam sie spotkac w marcu :tak:


co sie nie uda.................napewno sie uda, ja wierze i trzymam qciukasy!!!!!
 
reklama
Niania, ale jazda :-) Ciekawe, czy w rzeczywistości też takie podobne te nasze głosy. Jest gdzies twój tel.? To zadzwonię do ciebie, bo z moim skypem to jedna wielka porażka, bo ja mam czas gadac tylko wieczorem jak Maciek śpi, a jako że śpi a komp jest u niego w pokoju, to nie mam jak gadać (trochę namotałam, hihi)
:tak: z tego co pamietam to podobne, ale nie takie same
Tusiu- co kładziesz na dno wanienki????????????
Ja kładę pieluchę tetrową, ale Daria całą kąpiel siedzi w jednym miejscu i się bawi.
Daria nigdy na koniec kąpieli nie płacze, ponieważ nauczyliśmy ją że sama wyciąga korek i wody nie ma i w związku z tym trzeba wychodzic z wanny :tak::tak::tak::-)
Ja mam takie rybki antypoślizgowe gumowe, Weronika tez tak szaleje w wannie jak Maja :tak: wiec pielucha odpada u nas całkowicie

:tak: :tak: Babeczki warto wybrac się do h&m, :tak: :tak: :tak:
prawie wszystkie dziecięce ciuszki przecenione są o 50%.
Byliśmy dziś tam na zakupach i kilka fajnych (w okazyjnej cenie) ciuszków kupiliśmy Darii, nawet ja sobie kupiłam piżamę na stoisku dziecięcym :tak: :tak: :cool2: :elvis: :tak: :tak: :tak: :tak:
byłam :tak: kupiłam kilka bluzeczek Weronice i spodenki dresowe :tak: rzeczywiscie przeceny fajowe ale u nas juz był towar przebrany i nie było wyboru w rozmiarach :no:
 
Do góry