reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Witam z wieczora:-)

Takie u nas wiatrzyska,że dziś nawet nosa za drzwi nie wytknęłam.Przez dwie noce tak wiało,że miałam wrazenie, że jeszcze trochę a zerwie ze mnie kołdrę:happy::rofl2::shocked2::tak:;-);-);-);-);-).
Jak ja nienawidze:no::wściekła/y: takiej pogody, to gorsze od deszczu.
 
reklama
Tusia, Lilka, Dasaria, Kredzia, gazela, Martusia co jest z Wami, zapraszam na wątek spotkaniowy :tak:

heh dziekuje za pamiec :elvis:

ja nic nie pisze bo na dzien dzisiejszy watpie czy bede
spowodowane jest to tym ze poprostu we wszystkie soboty pracuje do 16:sick: niestety..... moja firma to jedna wielka porazka:no:
nawet teraz chora z objawami grypy chodze do pracy bo nie ma nikogo na zastepstwo.....a w soboty 3 na sklepie musza byc....a nas jest wlasnie 3...

zanim bym doszła do domu,prysznic i wogole to nawet nie wiem czy by mi sie chciało po całym tygodniu pracy jechac....nawet nie wiem czy mialabym jak dojechac

nie mam daleko bo tylko ok.70km,a le samochodu juz nie mamy....

ale spoko...do 17 marca daleko
mam w planie szatanski plan.....nasciemniac ze mam jakas impreze rodzinna czy cos......wesele odpada bo to post juz .....ale postaram sie wykombinowac wolne :tak: ;-) :-)

ale dopiero jak bede cos wiedziec to napisze

moze do tego czasu nie bede pracowac bo szlag mnie trafia ze w domu mnie wcale nie ma :wściekła/y: :wściekła/y:
w sumie jestem gosciem :wściekła/y:
 
To ja Wam napiszę jaki numer był u mojej mamy teraz jak byliśmy...
Julka jak widzi jakiegoś pana lub panią to mówi "pa" i pokazuje palcem na tą osobę. A jak ma czegoś lub kogoś dość to kategorycznie i stanowczo mu mówi mu "pa pa", chodzi o taki stanowczy ton.
No i słuchajcie, przewijam ją któregoś razu w pokoju u mojej mamy i nagle Julka pokazuje palcem na ścianę i mówi pa papa!! i tak kilka razy. Brzmiało to w jej wykonaniu jakby pokazywała jakąś osobę i kazała jej odejść.
No i tak się zastanawiam, czy dzieci widzą duchy? czy to mógł być mój ojciec?
Może sobie przyszedł spotkać się z nią?

chocbym nie chciała to wierze
ogladam taki program gdzie wystepuja rodziny i opowiadaja swoje doswiadczenia
i co widze odcinek to zawsze dziecko widzi ducha,bawi sie z nim itd.
no i sa złe duchy,opiekunowie ....
to jest na National Geografic albo Discovery..pozno w nocy

potem K sie ze mnie smieje ze za duzo tego ogladam bo sie potem boje :-)
 
O matko :szok: :szok: :szok: :szok: właśnie odpaliłam plik Klaudii z filmikiem z maciusiem.Co prawda słyszałam sam głos, bo nie mam tego pliku czym otworzyc...ale ale zmierzam do tego,ze jak słuchałam Klaudii głosu to tak jakbym słuchała :szok: :szok: SIEBIE !!!:-p :eek: Identyczny głos:tak: jak to mozliwe? kto zna mój głos niech potwierdzi proszę :-p Joasiu, Iwon, Tusia, Elfiko, Aniu.g, Gazelka :confused: :-p

hehe Klaudia musimy się zdzwonić i pogadamy sobie"same ze sobą" hihhii
 
reklama
Cześć. Dawno mnie tu nie było. Nie mam szans żeby nadrobić zaległości w czytaniu waszych postów. Mam nadzieję że uda mi sie teraz do was częściej zaglądać.:-)
Pozdrowienia dla wszystkich mam i ich dzieciaczków.
 
Do góry