reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipcowe mamy

no i wróciłam kochane ;D
mieliśmy super udany rodzinny dzień ;D
teraz padam na ryjek wiec mykam po browarek i troszku z Wami posiedze a potem do wyrka ;D
 
reklama
aj ja wlasnie sie dowiedzialam ze chrzesniak mojej kumpeli z chicago w niedziele zostal przejechany samochodem swojego ojca :-[ :-[ :-[ smierc na miejscu chlopiec mial 6 lat bylo ciemno a ojcec cofal samochod, maly sie chyba nachylil i ten go nie zauwazyl :-[ :-[ :-[
Boze taka tragedia nie wyobrazam sobie zyc z taka swiadomoscia ,strasznie im wspolczuje
 
coś ostatnio strasznie zaczęły mi się rozdwajac paznokcie,
chyba też powinnam sobie jakieś żelki sprawic, bo bez lakieru to moje paznokcie prezentuja się fatalnie :( ::) ::) ::)
 
Fajnie Kredzia, że się pokazałaś :laugh: :laugh: Współczuję tych upałów, pewnie nie ma czym oddychać...
U nas całe szczęście już jest dużo chłodniej :laugh:
 
reklama
Do góry