reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Eeeech wburwiaja mnie te bochomazy pod spodem... :mad: nie wiem co jest :(

My tez zamówilismy kalędarz dwie sztuki, do tego kilka większych fotografi, bedą na prezent ;D A dla siebie też dwie fotki w dużym formacie w sephii - niedrogo to wychodzi a wydaje mi się że fajna sprawa! Zamówiliśmy wczoraj a na realizacje zamówinie czeka się do 5 dni więc spoko ;)
Ze stronki
http://www.superfoto.pl/
 
reklama
Tofinku ja myślę ze bardziej się poprzytulać chociaż z moim dzieckiem to tak do końca nie wiem bo kilka razy spróbowałam dać herbatki i niestety nie pomogło i musiał być cyc natomiast tego cyca possie też około 5-10 minut.
 
Oj, mamy się chyba rozgadu-gadały, bo coś spadła frekwencja na forum. ;D :p
Co jest kobiałki? nie wierzę, że już się do świąt przygotowujecie i dlatego nie macie czasu na BB. >:D :o :police:


Tymczasem sama idę spać, młoda powinna pospać do 2, bo już zaliczyła karmienie o 23.

dobranocka:)
 
Witam lipcówki  ;D znowu się wcinam  :p
Czytam, że macie problem z wyłażącymi włosami! ja też tak miałam. Już widziałam łysą glacę w lustrze. Okropne. Wypadały strasznie, można je było zamiatać a nie zbierać. Dywanik w sypialni z bródnego różu zamieniał się w prawie grafit. Ale na szczęśccie wypadanie zatrzymało się. Zaczęły wypadać jak Kubuś miał 3 m-ce, a skończyły gdzieś tak, jak on skończył 5 m-cy. Także może i wy niedługo nie będziecie już miały tego problemu. Biorę cały czas prenatal i nadal karmię piersią, chociaż Kuba dostaje też inne jedzonko oprócz piersi.

no dobra, już nie smęcę.
Ale te wasze maluchy rosną!!!! a dopiero się rodziły!!!

pozdrawiam wszystkie lipcowe mamuśki i ich skarbuśki!


 
Witam Was kochane z rana!

W wątku kulinarnym wpisałam dla Was dwa przepisy,mam nadzięję,że posmakują zrobione wg nich potrawy i zagoszczą na stałe w Waszych domach.
Jeśli,któraś z mam ma ochotę na piernik pracochłonny,ale pyszny.....dajcie znać,to wkleję przepis! ::)
 
widzę,że wszystkie jeszcze smacznie śpią,więc i ja zaraz jeszcze do łóżeczka wskoczę
moi panowie już wyprawieni(jeden do pracy,a drugi do szkoły!!! ;D)
więc my kobitki możemy jeszcze chwilkę drzemać(OCZYWIŚCIE TO JEST W PEŁNI UZALEŻNIONE
OD POTRZEB OTYLII,a nie moich ;)),tylko oby nie za długo...........bo w domku cosik trzeba zrobić
 
reklama
cześć
Oliwierek znów zaczyna kaszleć a nie minął jeszcze tydzień od zastrzyków normalnie już wysiadam :( :( :(
wydaje mi się że to może być alergia bo kupki ma ze śluzem i zapchany nosek, a mąż alergik (kurz)
 
Do góry