reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
U nas też ząbkow jeszcze nie ma, ale to buzi trafia absolutnie wszystko, co jest w zasięgu rączek ;)
Co do jedzenia to Kinga je wszystko, co dam, z mniejszym lub większym entuzjazmem ;), tylko szpinak z ziemniakami z hippa jej nie smakował. A dzis jestem z siebie bardzo dumna, bo sama zrobiłam jej jabłuszko i też zjadła ze smakiem. A caly dzień Kingula miała taki humorek, że szok - co chwilę sie śmiała w głos, zaczepiała nas i gadała jak najęta ;) W końcu od wygłupów dostała czkawki ;)
Dzięki, Joaska, za przepis na pierniki :)
 
gazelaczek pisze:
Brunetko - w końcu Cię zobaczylam! Mam wrazenie że jesteś już jedną z ostatnich ktora nie ujawnila swojej twarzy, hi hi Tzn teraz juz na malutkim zdjęciu przy postach troszkę Cie widać  :) Ładna z Ciebie dziewczyna.
:-* :-* :-*
 
damayanti mój maluszek tez raczej zjada co mu dam (no może oprócz mleka w proszku) ale ja ostrożna jestem z wprowadzaniem nowych rzeczy i czekam 3 tyg np z nowym warzywem teraz mam wprowadzac miesko i mam stresa
 
kate332 pisze:
nianiu podejrzewam że u ciebie z włoskami OK ja tez mam ochote na farbowanie ale przy moim postępującym łysieniu jeszcze sie wstrzymam bo boje sie że wyjdą wszystkie  :(

Hehehe ja tyż łysieje ;D
Wszędzie wlają sie moje kudły, najgorsze jest to że Wiki się nimi namiętnie zajada i zawsze wyłapuje mu je w ostatniej chwili... ::).
Ale wybieram się w tym tygodniu do fryzjera w końcu... :laugh:

Dobrze ze piszecie rozkład dnia co do jedzonka bo ja właśnie z rozplanowaniem tych posiłków mam problem ::)
Widze że u Was Maluszki jakieś takie poukładane (no nie wiem ale jak piszecie że dana godz jedzonko to rozumiem że zazwyczaj jest to ta właśnie godzina) ::)
Ja moge napisać jak to jest mniej więcej ::)
rano - 7,8 150ml mleko (Bebilon)
ok 11 - kaszka z malinami bądż kukurydziana z dodatkiem deserku ze słoika) na mleku na 150ml
0k 15 - mleko
ok18 zupka bąż zamiennie jakis deserek
po kapieli ok 20, 21 - 180ml mleko zagęszczone kleikiem
W nocy różnie, jak się budzi i chce to zjada i to wszystko całe 180ml!

brunetka - no w końcu trzeba było ;D
Fajnie że jesteś ;)
Dawaj zdjątko Mateuszka bo cuś Go tu nie widać...pewnie urósł że heej :D
 
reklama
loende04 ja z moimi włosami już szaleju dostaje nawet śpie ze związanymi żeby mały ich nie zjadał jak go po ciemaku karmie :-[ biore witaminy wcieram odżywki a te wredne włosy wypadają nadal ???
 
Do góry