reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Wczoraj bylismy u naszej opiekunki i ta wizyta utwierdziła mnie w przekonaniu, ze to był dobry wybór. Pani Marysia zrobiła pyszne ciasto i w yprawiła mnie do domu z połową. I zgadnijcie co robie?? Ano wpieprzam dziś je cały dzień. A juz było tak ładnie z moją wagą ::) A mam wrazenie ze opona znów sie pojawia hiih
 
Cześć dziewusiątka :)

Jakieś puchy tutaj, a już się stresowałam, że przed M jak mydło nadrobić nie zdążę :p
Nianiu jesli Maksiula jest uczulony na pyry i marchew, dawaj mu dynię, brokułkę, por, seler, zagęszczone odrobiną kleiku. To są produkty, które występują w daniach dla dzieci od piątego m-ca (czyli tych, które kończyły cztery). A za kilka dni zaczniesz mu podawać mięsko, bo można je śmiało wprowadzać od 6 m-ca (czyli po skończeniu pięciu :)). Wiesz, że Kornel je już dawno mięsko, i jest ok :)

My od stycznia będziemy już gotować zupy. Na zmianę ja z siostrą. Będzie to normalna zupka na drobiu, z warzywkami i kaszką manną, tyle że zmiksowana, bez przypraw i wywaru z mięsa.


Niuńka, piszesz, że Adaś nie chce mleczka. Nie wiem, jaki jest powód, ale jeśli może Ci to pomóc, to napiszę Ci, że moja kuzynka (ta, która pilnuje Kornelka), karmiła tylko piersią przez cztery miesiące i mały z dnia na dzień jej pierś odrzucił. Nie przez brak pokarmu, bo tego miała aż w nadmiarze. Przestawiła go na sztuczne i ..też nie chciał. Karmienie go mlekiem to była mordęga. Mały po prostu nie tolerował nabiału i do dziś ma awers do niego.
Tak więc musiała mu gotować delikatne, ale bezmleczne potrawy..
Może z Adasiem jest podobnie, kto wie?

Uciekam na M jak M :) A potem prasowanie i spanko. Musze odespać dzisiejszą nockę, bo mały od czwartej zrobił rumor. Jeść nie chciał, spać też nie, marudził...Zęby! ::) Ślini się i wkłada wszystko do pyszczka, więc prawdopodobnie i ja niedługo może dołączę do grona szcześliwych mamuś zębowych dzieci :)


 
Nianiu ja też dzisiaj farbuję włoski 8) ;D :laugh: ;) :p >:D O0

Super, że z opiekunką wszystko gra! Grunt to intuicja i zaufanie :)
 
nianiu podejrzewam że u ciebie z włoskami OK ja tez mam ochote na farbowanie ale przy moim postępującym łysieniu jeszcze sie wstrzymam bo boje sie że wyjdą wszystkie  :(
 
loende04 pisze:
brunetka - Witam! My sie znamy hehe :D....(siostra Moniki B.) ;)
Pozdrawiam :)
No to super, a ja tak właśnie sie zastanaiwiam....ta dzidzia wydała się mi znajoma.
Witaj, no cóż ja mogę powiedzieć.....w końcu się odezwłaś!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 
reklama
Maciuś dziękuje za wszystkie gratulacje ząbkowe :) A mi odbiło z tego powodu :) Taka jestem dumna, że dzisiaj całą rodzinę i znajomych obdzwoniłam, żeby się pochwalić :D
 
Do góry