reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

zaraz wybieramy sie do znajomych..........wkoncu miedzy ludzi, jak fajosko!!!!

a poza tym strasznie sie czuje umeczona jakas........potrzebuje chyba duzej dawki snu, zreszta chyba nie tylko ja!!!

czytajac te Wasze wywody na temat zupek i takich tam to coraz bardziej sie obawiam naszego wprowadzania nowosci!!!!!
 
reklama
Witam Was Kochaniutkie!
Tak się za Wami stęskniłam,ale ostatnie dni,mialam bez dostępu do internetu,w godzinkach kiedy można Was zastać.
W nocy dopiero zaglądałam i czytałam,co u Was słychać.
Bardzo podoba mi się kulinarny wątek,później tez dopiszę przepis na łatwe ciasto i pyszny krupnik.
Joasiu mam do Ciebie pytanko,a mianowicie,czy przy cycu dokarmiasz Kubusia już przecierkami lub dajesz soczek?
czy tylko nadal cyc.............mam dylemat,czy już zaczynać wprowadzać dodatkowe pokarmy
 
dziewczyny zalozylam nowy watek z jedzonkiem naszych pociech. Proponuje zebysmy tam wpisywaly przepisy na jedzonko dla dzidziusiow, co moze powodowac alergie, co z czym mozna laczyc a czego nie mozna itp.
 
eliall pisze:
dziewczyny zalozylam nowy watek z jedzonkiem naszych pociech. Proponuje zebysmy tam wpisywaly przepisy na jedzonko dla dzidziusiow, co moze powodowac alergie, co z czym mozna laczyc a czego nie mozna itp.
bardzo fajny pomysł eliall
 
hanti ja tylko cyc..........zaczne Kubie wprowadzac inne pokarmy jak skonczy 6 miesiecy, ja siedze w domku, nie spieszy mi sie, wiec powolutku czeka nas wszystko w styczniu!!!!

ellial swietny pomysl z nowym watkiem, caluski dla Rayana!!!!
 
Joaska pisze:
hanti ja tylko cyc..........zaczne Kubie wprowadzac inne pokarmy jak skonczy 6 miesiecy, ja siedze w domku, nie spieszy mi sie, wiec powolutku czeka nas wszystko w styczniu!!!!
ja niestety do pracy więc w styczniu mój maluszek musi być juz gotowy zeby zostac z nianią ale mam zamiar jak tylko mi sie uda kontynuowac karmienie piersią ja pracuje na szczęście krótko i do pracy mam niedaleko jestem w kilka minut wiec moze sie uda
 
Dziewczyny, dziekujemy za cieple slowa. Z Adasiem jest juz lepiej, za to Paula ma zapalenie krtani i zastrzyki :mad: :mad: :mad:

Loende04 witaj wsrod lipcowych mam!

Widze ze temat zywienia maluchow dzis na pierwszym miejscu. U nas na szcvzescie wprowadzanie nowego jedzonka przebiega bezobjawowo. Malemu daje marchewke, jablko, soczki marchewkowo jablkowe, ziemniak z marchewka, kaszke kukurydziana, kaszke ryzowa malinowa na mleczku, a w najblizszych dniach mam zamiar dac malemu pierwsza zupke.
Nasz jadlospis wyglada tak:
5.30 - mleko z zageszczaczem 150ml
9.00 - mleko z zageszczaczem 180-200ml
11.00 - pol sloiczka (do wyboru: marchewka, jablko, marchewka z jablkiem, ziemniak z marchewka)
13.30 - mleko z zageszczaczem 180-200ml
17.00 - kaszka kukuyydziana lub ryzowa na mleczku - 120-150 ml
20.30 - mleko z zageszczaczem 200 ml
no i miedzy tym wszystkim soczki
 
reklama
Witam Loende04 wśród nas

Ja jeszcze nie mam problemów z wprowadzaniem nowych pokarmów i wcale się do tego nie spieszę
Wiktorii zaczełam wprowadzać nowe pokarmy tak między 5-6 miesiącem no i wspominam to jako tragedię
wyobrażcie sobie że ona płakała przy soczku jabłkowym że o reszcie nie wspomnę
teraz na samą myśl że będę miała powtórkę z rozrywki aż mi się coś dzieje
 
Do góry