reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

czy któraś z was karmiących piersią podaje inne jedzonko ? mi sie wydaje ze po tych zupkach to mój maluszek jest zaraz głodny i bardzo marudzi ale jak go nakarmie np tak po godzinie to potem strasznie ulewa mieszanką zupy i mleka i ciągle mi sie wydaje ze mu sie jedzenie cofa jakby miał za dużo w brzuszku i nosze go pionowo bo sie boje ze sie zakrztusi
a z kolei jak mu jeść nie dam to marudzi i żyć nie daje
 
reklama
Wyglada na to ze wszystkie lipcoweczki rozpoczely porzadki przedswiateczne i zniknely z bb :(

Ja juz jestem odrobiona ;D - w sobote sie z Wami porzegnam i pojade do Zakopanego. Licze ze zostawie Jasia z tesciowa i troszke na nartkach pojezdze. Juz sie nie moge doczekac. Wigilia w Zakopanem, a na pierwszy dzien swiat wracamy do moich rodzicow. Alez ja uwielbiam Boze Narodzenie ;D
 
Kate niestety ja dopiero eksperymenta daniowe zaczne w przyszlym tygodniu. pewnie na poczatku bede podawac troszke zupki lub warzywka i dokarmiac piersia - niestety efektami bede sie dzielic pozniej.
 
kate - A odbijasz maluszka po zupce. Bo po pokarmach stałych też trzeba, nie tylko po mleku!

NiaNia Ach no nieciekawie ale nie masz co się martwić bo wybór słoiczków i dań jest teraz tyle zamiast ziemniaka i marchwii....z daniami ok gorzej może być z upkami, pozostaje jakaś dyniowa, w każdym bąż razie nie warzywne, jarzynowe bo tam zazwyczaj ziemnior albo marchew!

Nie wiem czemu suwaczek nie chce mi się wyświeltlić tylko jakieś bochomazy wyłażą :mad: ::)
Coś w profilu trzeba odznaczyć, bo raczej nie jest to kwestia że cos źle robie bo wszycho ok więć nie wiem ???
 
oczywiście że odbijam ale moze on za wczesnie potem je i ma pełny brzuszek i ulewa bo po innych karmieniach raczej nie ulewa a juz na pewno nie tak duzo
 
ania.g ja zupki daje pół słoiczka a słysze ze niektóre dzieciaczki jedzą po całym
u mnie od karmienia do karmienia wypada wtedy 4 godz czasem 3,5 i w miedzyczasie ta nieszczęsna zupka
 
kate więć nie wiem ...a może taki łakomczuszek a głodny wcale nie jest :laugh:i że mój Wiki jak zje zupke i to nawet cały słoich to po godzinie głodny jest....te zupki są raczej mało kaloryczne ::) więc potem daje mu mleczko, zupka się szybko widzicznie trawi i jest wszycho ok! A Ty co najpierw dajesz?Nie wiem może to ma jakieś znaczenie...że mleko dłużej w brzuchu niż zupka zalega ::)
 
ja daje najpierw zupke a potem cyc ale nie od razu zeby mu sie troche uleza.ło ale i tak marudzi bo chyba głodny zaraz juz nie wiem moze źle komunikaty odczytuje ::) :p
 
reklama
Do góry